Četa (1986)

Tak teda... První polovina mě vůbec nebavila a během tédoby jsem po chvílích spal. A ani toho moc nelituji. Celkové válečné filmy nemusím a tento se k nim taky řadí. Charlie Sheen má i lepší filmy/seriály. ( 30.1.16/MAC )

Osm hrozných (2015)

Tarantino opět nezklamal. O návštěvě kina jsem polemizoval jelikož názory na tento film byly rozporuplné, ale neprohloupil jsem. Dostal jsem čistou Tarantinovskou záležitost plnou skvělých dialogů, na kterých tento film staví a ikdyž je příběh trochu jednodušší má svou váhu. A celkové je to krásné umělecké dílo a k dokonalosti zbývalo jen málo. ( 28.1.16/Cinema City/Sčítání lidu:15 )

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Úplně si nepamatuji první díl, ale myslím si že tento díl byl lepší a navíc se na to krásně dívá. ( 27.1.16/MAC )

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Dlouho jsem neviděl tak zbytečný film. Obvykle mám humor Simona Pegga rád, ale tu se mi tak něják hnusil. Pár dobrých scén by se tu našlo, ale nedostali by jsme se dál než na prsty jedné ruky. ( 27.1.16/MAC )

Horší už to nebude (2006)

Musím říct že toto je opravdu velmi milé překvapení. Od příběhu až po ty nejmenší detaily. Přivítal bych trochu více komedie, ale to bylo asi účelem diváka pobavit a i napnout. ( 24.1.16/PC )

Muž na laně (2015)

Vynikající film o jednom lidském snu. Ne že by to byl úžasný film bez chybiček, ale jeho provedení a myšlenka je tady to hlavní a splnilo to svůj účel. ( 20.1.16/PC )

Stážista (2015)

Neni to skvělý film, ale je to film naplněný skvělou energií a životním příběhem. Jen škoda že to nebylo více vtipný. ( 17.1.16/MAC )

Děsnej dupák (2009)

Ne že by to nebyla blbost ono to blbost je, ale na druhou stranu jsem se bavil ikdyž ne jako u ostatních komedií podobného typu. Nenašel jsem tam tolik vtipu jako u Scary Movie, ale i tak. ( 14.1.16/MAC )

Rileyino první rande? (2015)

Proč jen to nebylo v kině po V hlavě? Jako doplněk je to skvělý a bzhledem k tomu že je to minifilm skýtá mnoho vtipů. ( 14.1.16/MAC )

Scary Movie 2 (2001)

No oproti ostatním dílům to nebylo zrovna vtipné a nemělo to tu správnou atmosféru. Škoda. ( 11.1.16/MAC )