Trhák pana Bowfingera (1999)

Ztřeštěná komedie s Eddiem Murphym v dvojroli pod taktovkou Steva Martina. Originální zpracování.

Zelená míle (1999)

Málo filmů které mě dojmou... zajímavé, že skoro ve všech se vyskytuje Tom Hanks:)

Láska přes internet (1998)

Stokrát ohraný scénář, tentokrát přes internet, který však u Toma Hankse a Meg Ryan funguje o mnoho lépe než u ostatních. Taková romantická komedie na vánoční svátky.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Typická romatnická komedie, která určitě neurazí. Na nějaké to zimní nedělní odpoledne akorát.

Truman Show (1998)

Originální a skvěle zpracovaný film, který těží hlavně z výborného námětu a scénáře. Když se nad tím zamyslíme, je zde mnoho témat na zamyšlení. Moc televize, médií a reality show. Moc určitých 'vyvolených' lidí, kteří ovládají jiné. Co je člověk, nejen v Hollywoodu, schopen udělat pro sledovanost/osobní úspěch/slávu. Každodenně přítomná reklama i při běžných činnostech. Lži a přetvářka. Co je realné, co je smyšlené, čemu věřit a čemu ne? A teď mi řekněte, které z uvedených témat není problémem v současném světě? Naproti tomu naštěstí v kontrastu i naděje, láska, touha po pravdě. Vše je samozřejmě podané trošku lehčí formou, avšak účel splňuje na 100%. Měl jsem velmi příjemný pocit po závěrečném finále. Jim Carrey je ve vážnější roli perfektní. Neumím si představit nikoho jiného v této roli.

Doodlebug (1997)

Co všechno se dá vměstnat do 3 minut.

Hra (1997)

Výtečná režie, která pracuje perfektně s napětím a nedává vám tak prakticky nic, čeho byste se mohli chytit. Nemám filmu moc co vytknout, zahořklý milionář znuděný životem dostane pořádnou lekci.

Lepší už to nebude (1997)

Absolutně geniální a protivný Jack Nicholson dělá z této komedie něco víc. Bez Jacka by to na 5 určitě nebylo.

Lhář, lhář (1997)

Jedna z Jimových komedií, která se mi velmi líbila. Samozřejmě to není Jimův top, ale zábava to byla poměrně slušná.

Pokémon (1997) (seriál)

Jediná hvězdička pouze za to, že jsem na tom vyrůstal. Jinak je to nepopsatelná blbost. Když jsem nedávno omylem jeden díl viděl, tak jsem přemýšlel co mi rodiče dávali do jídla a pití. Zřejmě slušnej matroš, když jsem se na to vydržel dívat.