The Punisher - Na mušce (2017) (epizoda)

Vyvijí se to moc dobře. Už se nemůžu dočkát výsledného zúčtování.

The Punisher - Jidášská koza (2017) (epizoda)

Tuhle zradu jsem nechtěl. Jsem připravený na velká jatka v druhé půli sezóny. Punisher se pravděpodobně utrhne úplně z řetězů a nikdo mu to nemůže zazlívat. Semper Fi my ass. 70%

The Punisher - Gunner (2017) (epizoda)

Začíná se to pěkně komplikovat. Hlavní padouch bude ještě skrývat několik žolíků v rukávu.

The Punisher - Doplnění zásob (2017) (epizoda)

Punisher se v Americe stane velmi důležitým seriálem pro všechny veterány a lidi, kteří s nimi spolupracují. Je to velmi ožehavé téma, ale zrovna ve Státech se musí pprbírat a velkém. Zejménu kvůli obrovskému počtu nasazených lidí v jejich ozbrojených složkách. Jinak děj směřuje pomalu a s rozvahou vpřed. Věřím, že to dost lidem nebude sedět. Já si užívám herecké výkony i efektivní práce scénáře a připravuju se na velkou rybu, kterou na konci zobrazí. 80%

The Punisher - Kandahár (2017) (epizoda)

Stejné jako epizoda Daredevil 2x03. Výslech, dva postoje, jeden cíl. Skvělé zakomponovali události v Afgánistánu, o kterých jsme slyšeli během soudu s Frankem. Tým může začít likvidovat vysoce postavené cíle.

The Punisher - Dva mrtví muži (2017) (epizoda)

Jednotlivý hráči této krvavé a nebezpečné hry se postupně představují. Franková minulost se bude rozebírat, a to je jen dobře. 80%

The Punisher - Ve tři ráno (2017) (epizoda)

Bál jsem se, že to dopadne jako LC nebo IF. Naštěstí byly mé obavy zbytečně. Punisher od první minuty šlape jako krasně seřízený mechanismus. Není to jen bezmyšlenkovité vraždění. Postava se prokresluje, jsou zobrazeny jeho muká a každodenní boj s pocitem, že přišel o všechny blízké. Samozřejmě dojde i na akci a ta je zvládnutá s nadhledem. Sečteno a podtrženo, Punisher jede na plné obrátky. S ničím se nepáře a dokáže se vám vrýt pod kůži. Mám stehně kladné pocity jako u Daredevila. 90%

Stranger Things - Kapitola devátá: Brána (2017) (epizoda)

I druhá sezóna si zaslouží stejnou pozornost jako ta první. Tvůrčí tým nezklamal, herci mají mezi sebou ještě větší chemii než posledně. Celá mytologie okolo UD se krásně rozlostla a zejména vysvětliva věci z minulého roku. Přestože, stejně jako tomu bylo i u premiérové řady, to ke konci malinko škobrtalo, dá se dvojka hodnoti nadprůměrně. Výborná atmosféra, skvělý ansábl, kvalitní scénář a rozpoznatelný režisérský rukopis. Jasné doporučení pro každého, kdo dychtí po atraktivní podívané. Season 2 - 80%

Stranger Things - Kapitola osmá: Ovladač mysli (2017) (epizoda)

Samvěd, hrdina večera. Jinak zatím nejslabší část, zejména kvůli své předvídatelnosti a někdy až neuvěřitelné naivnosti. Tohle bych před koncem nečekal. 50%