Ďábel v Ohiu - Mocí krve (2022) (epizoda)

Nebudu lhát, ten pařez ze kterého si Mae udělala svatyni se svými tužbami je....poněkud znepokojující. Už když zmizel ten hřeben na vlasy, říkala jsem si, že tady něco nehraje. Suzanne, na to že je psycholožka je přespříliš naivní.

Ďábel v Ohiu - Moje láska a já (2022) (epizoda)

Suzanne nedokázala zachránit svou matku ze spárů psychopatického nevlastního otce, a tak to zkouší s Mae. Bohužel, díky tomu zanedbává manžela a své tři dcery.

Ďábel v Ohiu - Vatra (2022) (epizoda)

Ačkoliv se zdá, že rodina má pevný základ....taťka slušně zápasí sám se sebou, aby manželce neřekl, co si o nové "dcerunce" myslí. Mae překačuje všechny možné hranice a svědomí ji ani trošku netrápí. Jules se spřátelí s tajemným týpkem, jehož zjevení taky není jen tak.

Ďábel v Ohiu - Spolehnutí (2022) (epizoda)

Netrvalo to dlouho. Mae není hodná holka - ale vždycky to dokáže parádně zaonačit na všechny strany.

Ďábel v Ohiu - Matčina strážkyně (2022) (epizoda)

Viděli jste film The Wicker Man? Jde o starší snímek z roku 1973. Taková prapodivná věcička o tajemném kultu, po jehož skončení vám zůstane znepokojující pocit....jo, byl to bizár. Vzpomněla jsem si na to hned jak seriál začal s flashbacky. Mám nějakou představu, jak by se to mohlo vyvíjet. Oni jsou tihle....členové? Rozvraceči rodin hrající si na neviňátka. Mae to zatím prochází. Jejím jediným štěstím je to, že si Suzanne v dospívání prošla těžkým traumatem.

Chirurgové - Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek (2005) (epizoda)

Karev se (opět) předvedl jako neandrtálec bez špetky svědomí a soucitu vůči druhým. V této epizodě dokonce dvakrát. Chudák Annie. Tohle slyšet od někoho, v koho vkládáte důvěru. Chlapce čeká ještě dlouhá cesta za tím Alexem, který se chová jako člověk...

Chirurgové - Anatomie zodpovědnosti (2005) (epizoda)

Být Izzie moje spolubydlící, letí z domu. Přemýšlím, kolik má být Baileyové...nicméně už při prvním sledování jsem se podivovala, jak zvláštní je vidět ji na té párty u Meredith doma. Na tomhle seriálu se mi líbí jedna věc - krom života chirurgů vidíme i životy obyčejných mladých lidí...kteří se snaží popasovat se vším možným.

Chirurgové - Území nikoho (2005) (epizoda)

Pacient odmítá ošetřit od Izzie, ona zjišťuje důvod. Meredith má potíže s mužem, který trpí Alzheimerovou chorobou. Nedokáže se smířit s tím, že nechce jít na nebezpečnou operaci.

Chirurgové - Vyhrát bitvu, prohrát válku (2005) (epizoda)

Začátky Chirurgů, kde Meredith nebyla tak ukňouraná, Derek zoufalý. George se snaží zapůsobit na holku, do které se zamiloval na první pohled a tady je to ještě (naštěstí) pořád celkem roztomilé. Pokud dobře vzpomínám, někdy v průběhu druhé série se z něho stane nevypočitatelný ignorant a hajzlík. Karev, narcistický pitomec, kterému jde spíš o osobní prospěch a úspěch u opačného pohlaví než o zdraví pacientů, Izzie - naivní, leč než přijde Danny je to dobré. Cristina a Burke začínají něco jako vztah. Tady je Preston ještě jakž takž snesitelny než se z něj stane nabubřelý idiot, který svou holku využívá k tomu, aby neutrpělo jeho ego.

Ďábel v Ohiu - Útočiště (2022) (epizoda)

Když se podaří vybudovat atmosféru natolik, že vás vyděsí i záběr na panenku z kukuřičných slupek, pak je asi vše v pořádku. Mae a ta její vodnatá kukadla jistě skrývají více než jedno tajemství. Holčina si Suzanne bravurně omotává kolem prstu a to toho ani moc nenamluví...