Chirurgové - Studie svobody – 2. část (2008) (epizoda)

Takže Callie a Erika. To jsem na to zvědavá. Celkově ten "nový trojlístek" - Hahnová, Torresová a Sloan je zajímavý. Je škoda, že George se odstěhoval od Meredith, ztrácí to své původní kouzlo...a nakonec - překvapení (sarkasmus) D a M opět spolu. Vysvětlí mi někdo, kde vzala Meredith takové množství svíček, jak je dostala na místo a jak s jejich pomocí postavila Derekův plán (jejich budoucího) domu?? Ech. Vážení scenaristé, dejte té paní nového pána. Prosím. Tohle mi leze na nervy víc než Cristině.

Chirurgové - Studie svobody – 1. část (2008) (epizoda)

Ten problém s močovým měchýřem mi došel dřív jak samotné Baileyové!! Ha. Že bych změnila obor? Ne, vážně. Vynikající díl. Miranda předvedla své znalosti i z oblasti sci-fi, konkrétně Star Wars. Pak tu máme mladý zamilovaný pár, kterému Derek a Meredith dopřejí pár chvil o samotě. A nakonec - Alexi??! To jako vážně? Hned jsem si říkala, že to nedopadne dobře, když si tam chlapec odložil ten nůž, kterým krájel rajčata a šel si vyřizovat telefonát s Izzie. Lexie objevila něco, co může Georgovi změnit život a já mu to moc přeju. S holkama mu to sice moc nejde, ale ve svém oboru roste.

Chirurgové - Riziko ztráty zdravého rozumu (2008) (epizoda)

Rebecca/Eva šokuje Alexe s novinkami o svém těhotenství. Jenže nic není tak, jak se na první pohled zdá. Izzie se mu snaží pomoct, ale jeho nervy to nedávají a vybuchne.

Chirurgové - Doktor v hlavě (2008) (epizoda)

Asi neexistuje žena, se kterou by záletník Sloan něco neměl...Derek oficiálně chodí s Rose a Meredith se s tím srovnává. Naprosto výborná scéna s Cristinou a Lexie v pitevně, jak zpívají "Like a Virgin." Ten komediální prvek v tomhle seriálu miluju. Cristina si tohle od Burka nezasloužila. I když se k němu nechovala hezky...měla pravdu, bez ní by nedokázal to co dokázal...

Chirurgové - Srdeční záležitost (2008) (epizoda)

Vrátila se Addison!! Jedna z nejlepších postav...uvědomují si to i tvůrci? Všimne si, jak to jiskří mezi Callie a Ericou, všimne si, že Mirandu něco trápí...také se dozvídá, že její ex je opět k mání.

Chirurgové - Člověk je tvor divoký (2008) (epizoda)

Meredith a Derek mají za sebou tolik rozchodů a návratů, že jsem přestala počítat a ztrácet zájem. Tak schválně, kdo vyhraje ten pager, polepený třpytkama.

Chirurgové - Vlož na mne ruce své (2008) (epizoda)

Žena která léčí dotekem. Vizualizuje si každou operaci, která by se měla provádět a uzdravuje lidi. Náš tým je skeptický, dokud jim svá "kouzla" nepředvede v praxi. Miranda má problémy v osobním životě...zdá se, že s mužem po deseti letech manželství narazili na kámen úrazu. George a Izzie se dohodnou, že zůstanou raději přáteli.

Chirurgové - Marná pomoci snaha – 2. část (2007) (epizoda)

Lexie poprvé pracuje pod tlakem. Dělá co může, aby zachránila mladíka s krvácejí otevřenou ránou...staví se na vlastní nohy a narozdíl od Meredith nemá nikde protekci. Co si budeme.. Meredith co nastoupila, všichni si ji hned spojili s matkou a Richard má nad ní ochranou ruku. Zatímco Lexie je vážně na všechno sama. Alex ji zlomil srdce a tady překvapí Cristina. Ta holka totiž vážně nemůže za to, jaký je pan Grey. Meredith by si to měla taky uvědomit a nechovat se jako slepice, která řeší jenom Dereka. Utvářejí se nové skupinky - Callie si rozumí s Dr. Hannovou, k nim se přidává i Sloan. Mark a Derek obnovují staré přátelství.