Kingsman: První mise (2021)

Kingsmanov som mal rád. Prvý diel bol najlepší tak 4/5. Druhý diel bol slabší ale stále bol tak na 3/5. Ale tento diel ako keby bol úplne od iného režiséra, ktorý nevedel čo vlastne chce točiť. Chce točiť o vzniku agentúry? O prvej svetovej? O Rasputinovy? O spolku mocných zlých ludí? O náprave pacifistu a jeho znovu zapojenie sa do akcie? Režisér chcel všetko naraz napratať do jedného filmu a tým pádom vznikol tento bordel. Nedávalo to dokopy zmysel, hrozny postup príbehu, nezmyselná a zbytočná smrť jednej z hlavných postáv. Najhorší Kingsmeni, extrémne sklamanie 1/5.

Jú jú hakušo (2023) (seriál)

Vyrastal som na pôvodnom anime, ktoré som zbožňoval. Fakt som nemal žiadne očakávania od hraného seriálu. Nakoniec som dosť prekvapený. Je to dobre spravené, pekný vizuál, dobrá bojová choreografia. Nečakané ale potešilo ma to, dávam tomu solidných 4/5. Škoda, je len to, že všetko je to hrozne urýchlene a niekedy až moc. Chápem tomu, že anime má plno dielov, no mohli to aspoň trošku viac rozťahať.

Marvels (2023) odpad!

Nič horšie od Marvelu ešte nevyšlo.

Proměna (2022) odpad!

Celkom som sa na to tešil. No po pár minútach som zistil, že som zrejme zabudol na to v akej dobe žijeme. Len jedným slovom to zhrniem - katastrofa. Ešte sa mi nestalo, že by sa mi chcelo zvracať pri sledovaní nejakého animáku, on to ale dokázal...

Tajná invaze (2023) (seriál)

Hrozná nuda, tento seriál bol proste o ničom. Keď sa človek nudí a chce si niečo pozrieť, nemal by sa nudiť pozeraním ešte viac! A tento seriál to splnil. Nudné charaktery, nudné konverzácie, akcia o ničom. Chýbal tomu náboj, šťava, zaujímavý príbeh. Nesplnilo to v podstate ani jeden bod čo malo. Hanba Marvelu, mali by tento seriál celý vymazať z existencie a zabudnúť na to....

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Reálne v tejto sérií boli len 2 diely Black Mirror, ostatné 3 diely sem nejak zablúdili. Najlepší reálny Black Mirror diel je jednoznačne: Beyond the Sea, úplne dokonalé. Druhý diel, ktorý sem síce vôbec nezapadal ale bolo to fakt dobré krimi so zaujímavou zápletkou bol: Loch Henry. Mazey Dayová a Démon 79 jednak nezapadali ale zároveň boli dosť o ničom.... réžia by sa mala troška uvedomiť v tom, čo je duch Black Mirroru, pretože všetky predošle série sa toho držali, prečo to tu odrazu takto zmenili? Nechápem. 3/5

Vinland Saga - Season 2 (2023) (série)

Farming simulator a PTSD hlavnej postavy. Hrozne nudné, prespal som niekoľko dielov a keď som si ich chcel znovu pozrieť aby som vedel čo sa dialo, zase som zaspal. Bolo fajn vidieť ako sa príbeh posúva a ako Torfinn zvláda cestu pacifizmu, no tak extrémne nudné to fakt byť nemuselo. Prvá séria bola omnoho lepšia. 2/5

Gerald's Game (2017)

Mohol to byť dobrý film. Počas jeho sledovania ma napadli 3 rôzne spôsoby, ako to mohlo byť lepšie spravené, hlavne zaujímavejšie a viac logickejšie. Nakoniec tu bola len ta najhoršia varianta použitá a preto je z toho extrémne nudný a nelogický film. Koniec bol kúsok zaujímavý a za to tomu dávam aspoň jednu špinavú hviezdičku 1/5.

Světlonoc (2022) odpad!

Neuveriteľný odpad! Nič v podstate na konci nebolo vysvetlené. Hrozné herečky. Nechápem prečo musia slováci len za to, že je niečo slovenské, to takto vysoko hodnotiť. Nudil som sa celý film, herečkám čo si celý film mumlali popod nos, som často nerozumel čo hovoria! A to som slovák! Za poslednú dobu zo slovenskej tvorby neuveriteľný odpad! Nerozumiem kto toto môže obhajovať alebo podporovať, sa zobuďte. Hrozný scenár, hrozné herecké výkony, hrozný koniec, nulová hĺbka a neexistujúca myšlienka 0/5.

Z jiného těsta (2023) odpad!

To snáď už "woke" komunita nemysli vážne. ODPAD ODPADOV!!!