Alias (2009)

Samo o sobě je to dost zajímavý pohled do zákulisí jedné německé rodiny. Ze šťastné normální rodiny se postupem času stali neznámí lidé a Jens se potřebuje srovnat, zjistit kdo je, protože bez toho prostě nemůže žít. A kdo může? Takový syrový dokument, docela zajímavý, ale celkově syrový až moc.

Dívčí války (2009) (TV film)

Můžeme jen doufat, že to tam tak doopravdy nechodí..

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Zhlédla jsem a zatím hodnotím dost negativně. Poměrně dost nudná záležitost, nelíbí se mi pofiderní herecké výkony žáků a pokus o muzikálové pasáže se mi nezdá jako skvělý nápad.

Přemluv bábu (2010)

Jestli zvítězí levice, budou za to moct starý lidi z vesnice! Panebože! Já hned asi pojedu za babčou a asi jí naflákám! (prostě pražáci, kteří ještě nezjistili, že na vesnicích máme taky elektřinu!)

Donnie Darko (2001)

Kdo to pochopil? Pochopil to vůbec někdo? Asi na to budu muset kouknout víckrát, na konci jsem jen seděla jako opařená hodně horkou vodou. Vážně peckovní film, tenhle žánr zbožňuju a zbožňuju když na konci nevím, kde je začátek - ale mám pocit, že tenhle film nepochopím ani po 13467 shlédnutí. :) Skvělej film - možná až se mi rozloží v hlavě zvednu hodnocení.

Temné stíny (2012)

U Burtona jsem zvyklá na určitou laťku zábavy, kterou Tim v Temných stínech nepřeskočil. Škoda, obrovská škoda. Make-up skvělý, hudba výtečná..a to je tak všechno. Film vůbec nesplnil moje očekávání, příběh byl dost fádní a nesouvislí, přišlo mi to opravdu hloupé a nudné...Jistý podprůměr. Dobří herci - to je poser..ani ti to nezachránili! Konec dobrý - všechno dobré..to v tomhle případě opravdu neplatí.

Proboha! (2008)

"2700 dolarů?" - "No, levná není"- "A bez Ježíška byste ji pustil za kolik?" Bill Maher, we love you!

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

Bude se vám to líbit pokud nejste: 1. Vidlák z Austrálie, 2. Transková jeptiška z Ameriky 3. Němci toužící po dítěti.

Evoluce (2011) (studentský film) odpad!

"Proč tu jsem? Proč zrovna já a proč zrovna tady?" Tak Vám drahej pane Dubnický děkujeme, že jste nám to vysvětlil, protože mi věděcko-ateisticko-opičí hovada bysme si celej svůj mizernej života snad mysleli, že jsme z opice nebo co!!? Umíte si to představit?! Z opice!? Fuj, teď jsem si odplivla a hned zítra si dám 5975506 otčenášů!! Ke konci snad jen můžu odkázat na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=ABBtmEjXwmQ . Alelůůjáá ! Najebat všem fanatikům!!