Manželské etudy po 35 letech (2018) (seriál)

Naprosto jedinečné, úžasné, epochální, prostě Kong Strong. Mít možnost sledovat lidi od +-18? až po "důchod". Nechci se vás dotknout, soudruzi, ale kdo z vás to má? Dávám si komplet večer, nechám pěkně den dva vykvasit a reprízuju dopoledne. Bomba. Akorát jsem z toho vždycky trochu dojebanej.

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Vladimír (2018) (epizoda)

Vladimír kdysi vyfotil odkvetlou slunečnici, tenkrát, dejme tomu MILFku, Janu Švandovou, pak ještě bobra Michalky Kuklové. V Novém Jorku měl ateliér, kde se předtím pěstovala tráva a byla tam spousta trubek, no práce s tím bylo jak cyp - než se to vyklidilo. Vladimír chystá knihu, už asi dvacet let. Vladimír nemá kde bydlet. Vladimír má motorku a LUMIX. No a pak ten ňjůjorskej aťas, tam lítala policejní helikoptéra a hledala zdroje tepla, páč jim bylo jasný, že se tam pěstujou drogy. Vladimír je chudák, který už dáááááááááávno nikoho nezajímá :-( A nyní přívítejme kluka, který řekl: "JÁ TO NEBYL". Dávám 5 za Zuzanu a Vladimíra a i za celou sérii "Výměny manželek" pro náročnější diváky. Paní Třeštíkové se omlouvám za toto přirovnání a děkuji za její tvorbu.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Natahovaná telenovela pro milovníky postapo a zombie příběhů. První série super, druhá jakž takž, ale už se začaly objevovat WTF momenty. Zkrátka chování postav je často dost nelogické až dementní - ve stylu pojďme smrti vstříc nebo alespoň udělat tu největší možnou píčovinu. Jeden příklad, maminka se sluní na střeše karavanu a sleduje, jak romanticky plyne řeka, zatímco její malá dcera si hraje s bahnem 50 metrů od ní (to by člověk nedovolil snad ani dnes). A světe div se, holčičku "sežere" zombík, který si přišel hrát s kamením. A když Mišón vymyslela odpuzovač zombíků, proč ho všichni nepoužívají? Dříve oblíbené postavy mi začaly pěkně lézt na nervy. A největší borec je stejně Daryl a Rick ať už jde s tím svým coltem do prdele. Uf, to se mi ulevilo :-P

Bajkeři (2017) odpad!

Jedna za Vagnerovou v závěrečné scéně mínus jedna za polonahého Mišíka v závěrečné scéně. Takže tak.

Experiment 21 (2020) (pořad)

Tak jako... na soudružku Pelikánovou to nemá. Ábr jako experiment to není vůbec špatné, člověka přiměje zamyslet se nad svými prioritami. Obsazení: mladá pornoherečka, hloupá tak, že by se dala krájet, ale to je vlastně jiný pořad a žánr. Hloupá tak, že se ani nepřetvařuje, což je plus #nohate. Potom pár, lidé, kteří se k sobě podle mě vůbec nehodí. Slečna každopádně velmi sympatická. A pak je tu mladý, začínající umělec. Podobní lidé mi většinou vadí, nazývám je pozérskými čuráky nebo buzeranty (nadávka, nikoliv pohlavní zařazení). Tento je vcelku snesitelný, protože určitě není bez talentu, doporučuju zkusit dabing, chvílemi má hlas jako zesnulý (mrtvý) Vladimír Dlouhý.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad) odpad!

Velká očekávání, návrat mistra ...a vyšel nám z toho falešný ohřátý kuřecí řízek. Jako ZĎĚŇKU, vyser se na to.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Ríša Krajčo opustil pletivo a pohodlí dna Orlické přehrady a vrhnul se na dráhu spravedlnosti. Všude jsou kamery a odposlech je dokonce i v odposlechu. Hrozné herecké výkony a výběr herců, k tomu všemu zmatený děj. Zkrátka jednoznačný WTF počin roku. Anna Fixová, která vypadá jako Tereza Hodačová, ukázala kozy, takže dávám alespoň tu jednu symbolickou - masturbační, za snahu.

Americký chopper (2003) (pořad)

Urynč Kunty Čůprs. A vůbec nevadí, že vyrobí jen rám, blatníky, řídítka a palivovou nádrž. Ale jo, vidlákům se to bude určitě líbít. USA!!! USA!!! USA!!!

Pat a Mat: Kutilské trampoty (2019)

Táto, řekl jsem si, uděláš něco pro rozvrácenou rodinu, vezmeš děti do kina. Ne ale na nějakou animovanou USA sračku, kterou tam sekají jednu za druhou jak Baťa cvičky, ale na klasiku, Pata a Mata. Stopáž hodina, 3x lístek okolo 160 Kč, 1x velká Cola (lájt, zero neměli) a půl roku starý sladký popcorn za krásných 150+ Kč. Rozmnožit se víc, tak je to pro čtyřčlennou rodinu na návštěvu Providentu nebo se objednat a "zajyt na plazmu pyčo". Pokud mohu radit, potomky vemte raději na tu plazmu, krevní destičky nebo jatýrka. Děti to nějak vydržely, vtipné to prý moc nebylo a já z nudy alespoň sledoval, z čeho a jak jsou vyrobeny dekorace - zásuvky, elektrický kabelový buben, imbusový šroub u auta apod. Jo a cukr je sugar a mléko je tam mléko, titul zřejmě míří na další rozvojové trhy. Děti, těšte se.