Máš někoho doma (2021) odpad!

I bych tomu mohla dát víc, ale začíná mě opravdu ****, jak do všech filmů už dost nápadně cpou všechny ty ona/ono, narážky na bílý, který podle černochů nesou všechnu vinu světa a dělají ze všech menšin ty, který jsou bílejma nejvíc šikanovaný. Už fakt dost, prosím. Takhle ta nenávist ve společnosti vážně nezmizí.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Rozhodně chápu nálepku nejúspěšnějšího seriálu poslední doby. Hudba, kamera a dokonce i kasting, se kterým mám ve většině asijských filmů fakt problém, stály za to. Bohužel poslední díl mě natolik nas*al, že nemůžu dát plný počet.

Rodina na baterky (2021)

Velké překvapení! Konečně koukatelný animák s přesahem a perfektním scénářem.

Děsivé dědictví (2018)

Jsem si jistá, že tenhle film už nikdy nechci vidět znovu. V tom nejpozitivnejsim smyslu.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Za mě dobrý, skvělej soundtrack a ó větší kousek lepší než jednička. A nebejt slepic, co nevydrží mít zavřenej zobák 120 minut a rádoby chlapáků komentující každej záběr ty pí*ó, ty krávo atd, tak ten dojem byl ještě o něco lepší. 4/5*

Démon minulosti (2016)

Závěr nedotahnutý, nevyužitý potenciál námětu. Jinak to ale zas až takovej průser není. 3/5*

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Znáte ten pocit, když shlidnete naprosto strasnej film a říkáte si,že nic horšího už být nemůže? Tak to jste ještě neviděli modelky s.r.o...

Život (2017)

A ono to nakonec nebylo tak zlý! Sci-fi hororů s šedesáti milionovým rozpočtem moc není a s celkem hustou atmosférou po celou délku filmu už vůbec ne. Velkej palec nahoru za úvodní dlouhej záběr bez střihu! 4/5*