X-Men: První třída (2011)

6/10 Film ma vsetko co treba ALE to vsetko co ma nevyuziva naplno a vsetko fici len z polovice tak ako by mohlo, charaktery postav nepredstavuju nic zaujimave. Plus davam naznakom nadveznosti na dalsich X menov, ale to samozrejme nestaci.

Neznámý (2011)

Viem ze toto tu uz bolo ale aj tak ma film uputal. 7/10 Herecky vykon Neesona ako ho pozname. Dej tak akurat ... niektore casti az moc typicke (stretnutie s taxikarkou nakoniec mu kopu krat zachrani zivot) atd. ale aj tak mi to neda velmi dobre , hlavne nie nudne .

Opravdová kuráž (2010)

8/10 Velmi chytlave zaujimave a inteligentne. Dialogy na jednotku ,ani jedna veta nemohla nudit.Herecke vykony vyborne.Odvaha a kuraz na mieste pocas celeho filmu, tomu vsetkemu davam plus na druhej strane tie mnou spominane dialogy ktore boli trocha zdlhavejsie nemuseli bavit kazdeho. kazdopadne vyborny kusok.

Zrození Planety opic (2011)

Ja mam zmiesane pocity.Dej podla ocakavania ale miestami prehnane a nelogicke a nacasovanie je podla mna trocha zle ,pretoze hlavna akcia filmu od uteku opic netrvla dlho , a na zaveroch filmov si ja potrpim a ten bol opat slabsi. ,herci dobri, efekty by mohli byt aj trosku lepsie.Ale napriek nedostatkom sa priklanam k lepsiemu hodnoteniu pretoze tento film sme uz vsetci potrebovali. 7/10 s odretymi usami

Město (2010)

8/10 Vo filme citit typicke Afleckove zmyslanie. Postavy vybrate na mieru tak aby to sedelo.,Dej rozdeleny pekne na akcne a kludne casti.A konecne som videl aj zaver ktory mi nevadil.

Zdrojový kód (2011)

8/10 Dalsia varianta dobreho napadu v nezvycajnosti.Aj z mala sa da spravit vela.

Red (2010)

7/10 Zabavne a oddychove.Nudna cast neprisla behom celeho filmu takze velke plus.Minus davam zapletke zamilovaneho Willisa.Herecke vykony tak ako sme u tychto hercov zvyknuty.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

5/10 Samo o sebe ma to vobec nezaujalo. Akurat chvalim rezisera ze sa nezrutil ale naopak vyuzil situaciu a po smrti Ledgera oslovil Velke mena ktore nemohli povedat nie .

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

8/10 Chvala bohu za to ako to dopadlo.Uvod velmi dobry jadro velka spokojnost ale zaver bol pre mna slaby ... po desiatich rokoch tvorenia titulu Harryho pottera mohli do zaveru investovat o 5 minut casu vo filme navyse!Akcne sceny fungovali vyborne.Vyladenost efektov ziadne zdrzovanie s nicim film ako sa povie frcal v jendom kuse.Chby samozrjeme boli aj okrem toho zaveru ale ziadna zavazna alebo vacsia odetailoch sa tu bavit nebudeme. Zavrsenie serie ako sa patri!!!

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

7/10 Herecka uloha prekvapivo viac sadla mlademu Shia Labeoufovi ako ostrielanemu Michaelovi Duglesovi cim vlastne len potvrdil svoj talent na rozkvete od roku 2007 s filmom Disturbiaa prvymi Transformermi.PRve plus mame za sebou.Druhe plus je pribeh,ktory je vsak zaroven aj minus pre jeho zlozitost vo financnoj svete burzy(vela ludi nemusi vela veciam v dialogoch rozumiet a tym ich aj nudit).HUdbu by som nejako neriesil.Nieje to teda nic famozne ale je to solidne a na urovni.