Severní polární záře (2005)

Krásný komorní příběh kvůli kterému jsem vydržela dívat se do půl druhé ráno :) Nechybí láska, smutek, napětí, starosti běžného života.

Po čem ženy touží (2000)

Mám ráda oba hlavní představitele a bylo to vtipné. Vtipné, romantické, hezké - to mi stačilo.

Muži v černém 2 (2002)

Víc se mi líbila jednička, byla prostě první, byla prostě lepší :) Jinak nevím co bych napsala. Prostě druhý díl trochu pokulhává.

Amélie z Montmartru (2001)

Film který pohladí - tak bych to napsala kdybych tomu měla dělat reklamu. Amélie a její podivínští přátelé, její podivínský život....ale vlastně, docela normální život. Krásné záběry, krásné prostředí francouzských ulic. Já jsem se začala usmívat na začátku a úsměv mi vydržel do konce. A ta hudba.....oh la lááá :)

Život nebo něco takového (2002)

Týden života Vám zbývá a jste profesionální moderátorka a žijete jen prací. Tož sa na to vykašlete a užíváte si a konečně pochopíte v čem je život krásný. Šlo to :)

Tuxedo (2002)

Tyhle filmy nějak nemusím, sice je doukoukám,ale je tam na mě moc takového toho...těžko říct humoru. Nějak je tam všeho moc. Patos.

Rok ďábla (2002)

Mám ráda Nohavicu, jeho hudbu, jeho texty a tak všechno kolem něj. Rok ďábla jsem sice potřebovala vidět dvakrát, ale mě se líbil!

Pianista (2002)

Krásný film, krutá doba. Asi není co kritizovat, těžko něco kritizovat.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Beru to jako "odpočinkový" film (klidně se mi divte) :) Nevím no, líbil se mi, asi jako další díly, hezké záběry, hezká příroda, zajímavý příběh.

Paměť stromů (2003) (seriál)

Takový dokumentární cyklus jsem viděla první, moc se mi líbil, mám ráda pana Munzara a to jak vypráví.