Stav obležení (1998)

Je až děsivé, jak Hollywood dokázal předpovědět něco takovéhleho. Tuhle tématiku asi netřeba více rozebírat. Co se týká filmu samotného, tradičně skvělý Washington a mrazivý soundtrack, jenž by se dal nazvat skoro mistrovským počinem posílají film o úroveň výše. Už na začátku film zaujme svou atmosférou, plnou napětí, která víceméně přetrvává celý film. Božský Bruce, je takovou třešničkou na dortu a roli generála, ve které je naprosto výbornej si vyloženě vychutnává... Závěr sice trochu nepovedený, protože silně pochybuju, že by za tohoto stavu měly mezi sebou bezpečnostní složky a armáda takovejhle brajgl, ale jinak dobrá práce.

Simone (2002)

Další ukázka herecké všestranosti a umu mistra Pacina...

Odstřelovač (2007)

Vizuálně vymakaná akce, s nikterak vyjímečným scénářem a skvělým Wahlbergem, jehož přinasraný výraz a strniště, z něj dělají charismatického drsňáka, na kterého je radost se celé ty dvě hodinky koukat.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Co k tomu říct... Porota je naprosto otřesná, až komická. Talenty v soutěži určitě jsou a křesílkový koncept je rozhodně zajímavý a inovativní. Asi nejkomičtější momenty přicházejí ve chvíli, kdy naprosto otřesná porota, ve které je komunistickej vlezdoprdelista a sračkař ( údajný "hitmaker" ), který má momentálně pocit, že je hlavním bossem v hudebním průmyslu, umělá pseudozpěvačka a skvělá řidička v jedné osobě, arogantní blbeček ze Slovenska, který je bytostně přesvědčen o své vyjímečnosti a rocker z hospody, začnou skutečným pěveckým talentům, vykládat, že s nimi budou rádi pracovat, přitom ony talenty jsou pěvecky o několik tříd výše.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Celé dvě epizody! Žumpa, odpad, špína, hnus... Herecké výkony jak z ochotnického divadla, kde je lídrem plešatej alkoholik, co zastává roli charismatického drsňáka. Že by Clint Eastwood východu? A ze všeho nejvíc mě dojebala upoutávka, která obsahovala větu " "POKRAČUJÍCÍ V NEJLEPŠÍ ČESKÉ TRADICI".. Co to kurva?!

Hra (1997)

Brilantní Fincherův počin. Mistrovsky zkomponovaný soundtrack dokresluje temnou atmosféru, plnou napětí a otázek. Především napoprvé Vás to dostane do kolen.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Nebývale kvalitní Seagalovka, která je ovšem jako vždy ozdobená skvělou hudbou, ke které Steven naštěstí tíhne. Když zazněla Voodoo Child od Jimiho, málem jsem se zadusil pomerančovou štávou.... A dortová scéna? Netřeba komentovat!

Nedokonalé zločiny (2005) (seriál) odpad!

Opravdu výstižný název... Zlaté americké kriminálky plné modelek a playboyů s hyperlaboratořemi...

Přísaha (2001)

Sakrmentsky silný film.. Faktem je, že spíš než Sean Penn na režisérské židličce, mě k tomuhle filmu nalákal mistr Nicholson, který byl jako vždy bravurní. Jack svým rolím vždy přidá neskutečnou osobitost a z každé jeho role přímo čiší velikost jeho osobnosti vlastní. V některých momentech možná až příliš natahované, ale jinak nemám co bych vytkl. Co se kontroverzního konce týče, v průběhu filmu jsem prahnul, po klasickém rozhodnutí, respektive dopadení toho zmetka a během závěrečných titulků jsem byl lehce rozčarován. Uběhla půlhodinka a mně došlo, jak originální a netradiční závěr tenhle film měl. Ta síla a dramatičnost, jakou měla závěrečná scéna, kdy Jerry stále neochvějně věřil... Neskutečné. Penn, Nicholson a vyjímečně nenápadný, ale jako vždy maximálně efektivní Zimmer. Bravisimo pánové!