In the Blood (2014)

"Hele, děcka, já ho nezabil doopravdy, on jen spí". Ten Trejo to touhle větou nakonec skoro pohřbí. Ale za tři, Gina prostě ty chlapy seřezat dovede.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Pánové Goldman, Kinberg, a Vaughn si museli všechny prsty vocucat nejmíň desetkrát, než tohle napsali. Je to tak-strašně-moc ZBYTEČNÝ. To snad točili jen proto, aby si Singer nepřipadal vyžvejklej a věčně ubulená Katniss se zase snažila dokázat, že umí hrát - v obou případech film potvrzuje opak. Když naplácaj tyšíc kůl momentů jeden přes druhej (proč je tam k čertu ten rtuťák? Aby mohla zaznít srdceryvná píseň o čase v lahvi??), dobrej film z toho nebude, a tahleta Raven na uštěpačnou zavilost původní Modrý Mrchy Rebeccy Romijn prostě nemá. A to jsou jen dva příklady z mnoha (co takhle paradox o cestování v čase?), proč je to celý na prd.

Strážci Galaxie (2014)

"Madam, já věřím, že nikdo není 100% pičus." Tesejte to do kamene!

Sabotáž (2014)

Tak vono to nezačíná špatně, jenže. Jenže by to chtělo nebejt za každou cenu ultrakůl, nechtít mít za každým rohem ultratwist, nestříhat to jako Edward, a když už, mít herce, který to potáhnou - což je v tomhle případě jen Olivia Williams, zbytek včetně Conana a Avatara je VO-TŘES-NEJ. Nakonec by možná bylo lepší, kdyby natočili celovečerák podle toho klipu vod Beastie Boys.

Triangle (2009)

Povedený, dobře zahraný, jasný jak facka. Za pět.

Temná krajina (2009)

Jděte do AHA! Lynchovi tu Ztracenou D1 sežerete i s navijákem, ale tenhle sevřenější tvar Vám nejde pod nos, protože tu nefiguruje žádný slavný jméno....

Jack se chystá vyplout (2010)

Musíte to vizualizovat - zavřít oči a představovat si, že je máte otevřený. Jo, hulit při vaření, to nedopadne dobře (nebo taky jo), a když někdo dává dohromady život svýmu kámošovi, neznamená to, že má v pořádku ten svůj. Takže - pozor na 25 cm kuchaře!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tahle série jako fakt jede - Vy víte kam. Jednu dám za Gibsona, kterej se tam bez větší námahy vyblbnul a člověka to nebolelo se na něj koukat. Zbytek je čirý utrpení. Jako k čemu tam cpou MMA šampiónku, když má medvědí obličej (to jako bez mimickejch svalů), nezvládne víc než jednu holou větu, a ani ji nedovedou pořádně natočit, jak někoho masí? Ten její barovej úvod je učebnicová ukázka prasostřihu (Kterým je poprasená veškerá akce). A - digivrtulníky jsou fakt fuj. A - T-72 vypadá vevnitř jinak :-) Skončete to, dokud to není na odpad.