Hercule Poirot (1989) (seriál)

Ja toho Poirota moc nemusím, ale moja mamka to hltá už niekoľko rokov..

Akta X (1993) (seriál)

V pohode, nehovorím, že ho zatracujem, ale asi potrebujem čas aby som si ho obľúbil. Zatiaľ ma však moc nebaví..

Zločin (2011) (seriál)

1. Séria: 79% Parádna atmosféra upršaného Seattlu, celkom slušné postavy, i keď na tie som si zvykal dlhšie a jedno pekné dievča v kufri. V rámci žánru nájdeme mnoho lepších seriálov, ale i tak veľmi dobré. Určite pozriem aj ďalšie série časom.

Firefly (2002) (seriál)

Keď so začínal s Firefly, vôbec som nevedel, čo očakávať. Chvíľu mi trvalo, než som mu prišiel na chuť, ale teraz po poslednej epizóde neľutujem. Škoda, len že autori skončili hneď pri prvej sérii a v podstate nič nevysvetlili, budem si musieť pozrieť Serenity. Bola to super jazda vesmírom, s krásnymi ženami (Do River som sa neskutočne zaľúbil), popiči hláškami a skvelými zážitkami. 90%

Vikingové (2013) (seriál)

1.Séria: 84% Vizuálne perfektné dielo, ktoré ma krásou prírody, žien a musím uznať aj bojov úplne pohltilo. Škoda len, že posledné dve časti boli, nato že sa jedná o záver série, asi najslabšie a len nás navnadili na druhú sériu, takže preto len 4, možno po druhej zvýšim.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Pri tomto sme sa s Coenovcami vôbec netrafili. Pekne vykreslené 60.roky,pekná herecká zostava a to je asi tak všetko.

Temný případ (2014) (seriál)

1.Séria: 95% 2. Seria: 80% Pred tým, ako som začal sledovať True Detective, som si kládol otázku, či môže spolupráca Fukunaga, McConaugey a Harrelson dopadnúť zle, ale to čo prišlo som fakt nečakal. Matt sa definitíve zbavil nálepky romantického herca a pridal do svojho repertoáru hádam najlepší výkon, seriál má neskutočnú atmosféru, charaktery a ani jedna časť nezaostáva, i keď možno tá posledná nedala fanúšikom až také uspokojenie ako mnohí čakali, a práve preto pevne verím, že sa v druhej sérii vrátime naspäť, ale fuu, latka bola nastavená vysoko!!

Vlk z Wall Street (2013)

Nie najlepší Martinov film, ale určite najuletenejší a najnekonzervatívny film v jeho tvorbe. Spolupráca s Leom opäť funguje na sto percent, plus sa vo filme objavujú i ďalšie mená, ktoré len tak neprehliadnete (Hill, McConaughey...) a Vám sa dostanú tri hodiny skvelej zábavy a filmového zážitku o človeku, ktorý chcel všetko a pri tom nemal nič. Fuck Wall Street, Scorsese opäť dokázal, že je kráľ, i keď to nie je jeho najlepší film.

A dost! (2013)

Opäť ďalší film, ktorý dozaista nie je zlý, len ma tieto rozprávačky málokedy zaujmú naplno. James Gandolfini parádny, škoda ho...