Sabotáž (2014)

Arnieho mám strašně rád, ale to co ztrácí v herectví už nestíhá dohnat muskulaturou, nepomáhají ani drsná tetování. Asi už je na čase si přiznat že na tohle nemá a začít točit jen komedie, nebo filmy typu Expendables (pro mě klidně expendables 7). Bohužel čas člověk nezastaví.

Transformers: Zánik (2014)

Pro mě zatím nejhorší transformers celé série. O nějakém herectví ani nemluvě, zlatý Shia, jakože ho nemám rád, tak teď uznávám že díly s ním byli o dost lepší. Semtam se zasmějete, ale to je tak vše, ani efekty mne nijak neuchvátili, a tentokrát mi bylo jedno jestli Optimusovi urvou hlavu, či nikoliv - velmi smutné. Pane režisére, chtělo by to možná si dát oddych a přesedlat, než z vás bude druhořadý béčkový rejža.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Velmi stěží jsem film dokoukal. tuto tématiku hltám plnými doušky, takže o to víc jsem pak kritičtější a zklamanější. letos v létě 2014 přichází další herkules, ale laťka rozhodně není nasazená vysoko. Dle mého názoru nestojí film ani za jedno shlédnutí, bohužel.

jOBS (2013)

Ten film potřeboval být o hodinu delší, a některé pasáže tolik neprodlužovat a jiné naopak nepřeskakovat a více rozvinout. Jinak v celku dobrý herecký výkon Kutchera, to bez debaty.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Po shlédnutí letošní Godzilly musím hodnocení snížit na 2 hvězdy. Nicméně ano film bez problémů dokoukáte,ale že by jste o tom mluvili ještě x týdnů jako o epic - filmu se říct nedá. Nicméně děkuji za snahu.

Maniak (2012)

Něco mi v tom filmu chybělo, proto dávám 4 hvězdy, akorát i s odstupem času nevím co. Každopádně skvělý filmový počin.

Bídníci (2012)

Na muzikály si nepotrpím, a vyhýbám se jich obloukem, Zde však musím hodnotit 4 hvězdami. Crowe a Jackman jsou jasní tahouni, líbil se mi jejich lidský "zpěv". "look down" a "do you hear the people sing" sem slyšel hlavně ještě dlouhou dobu po shlédnutí.

Nespoutaný Django (2012)

Šálek kávy, který já můžu. Co komentovat prostě Tarantino.

Pompeje (2014)

Aspoň díky za ten závěr, byť v hrozném podání. Jinak nevím, možná časem přidám třetí hvězdu. Ale mohlo to být mnohem lépe udělané, než je. Škoda, vždy se těším na filmy v z tohoto historického období, o to víc jsem kritičtější. Ale na rozdíl od letošního herkula koukatelné.

LEGO® příběh (2014)

Před X lety bych dal 5 hvězd. Dneska na to koukám trochu jinak,ale pořád to má nádherné kouzlo, a rád si vzpomenu,jak jsem lego rozsypal po celé místnosti a strávil u toho hodiny hodin.