Čertoviny (2017)

Taková lehce nadprůměrná Troškovina

Přes prsty (2019)

Langoš je důkaz toho, že chlapi zrají jako víno. V jakýkoliv roli se objeví, udělá z ní one man show pro sebe. A udělá i z takové průměrné komedie nadprůměr. Jasně, není to úplně top, ale já se bavil a vzhledem ke kvalitě českýho filmu je to milý překvapení

Le Mans '66 (2019)

Tohle byl prostě orgasmus pro fanouška automobilových závodů. Do teď jsem si myslel, že Rivaly asi nic nepřekoná, ale tohle bylo ještě o level výš. A nemalou zásluhu na tom mají výkony Balea a překvapivě i Damona, kterýho jsem nikdy nepovažoval za bůhví jakýho herce. I dramatická linka tady není nijak rušivá a je jí tak nějak přiměřeně, takže nudných pasáží je tady minimum. Za mě top.

50x a stále poprvé (2004)

Jedna z mála romantických komedií, který můžu vidět několikrát. Sandler se v té roli vyloženě výžívá. Námět i vtipy jsou vcelku originální. Taková příjemná oddechovka

Krvavá nevěsta (2019)

Asi to neurazí, ale ani nenadchne. Jak slušně se to rozjelo, tak stejně slušně to šlo do kopru. Myslím, že z toho šlo vyždímat daleko víc. Hlavně finále..... WTF? Asi to není úplně na 3 plný hvězdy, ale já se celkem bavil, takže slabší průměr to snese

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Co si budeme povídat, slovenské pohádky nikdy nebyly nic extra, ale z tohoto bolely oči.

Terminátor: Temný osud (2019)

Jako nevím...... Akce od začátku do konce, akční scény jsou opravdu na vysoké úrovni, občas až moc přehnané, ale to by mi až tak nevadilo. Nenudil jsem se celý film, ale..... Pokud mělo jít o nějaký restart celé série, tak podle mého názoru moc nevyšel. Celý film stojí a padá na Arniem. Pokusy o narážky na hlášky z druhého dílu, Arnie a babička Linda sice fungují, ale jen to. A to je na kultovní sérii opravdu málo. Chyběl mi nějaký nový nápad, který by to celé nějak oživil. Takhle jsem měl pocit, že se dívám na Den zúčtování proložený Salvation. To už mě víc bavil Genisys. Tam byla vidět aspoň snaha o něco nového a čert vem nelogické cesty časem. Hrozně rád bych dal víc, ale jako fanoušek, který na Terminátoru vyrostl, prostě nemůžu.

To Kapitola 2 (2019)

Tak jsem promarnil bezmala 3 hodiny sveho zivota. Tohle by snad nejzbytecnejsi film roku.

Teorie velkého třesku: Rozloučení (2019) (TV film)

A zazvonil zvonec a hednoho z nejlepsich sitcomu posledni doby je konec. Skoda, ale bylo to krasnych par let, kdy jsem se tesil na kazdou novou epizodu. Nicmene, co je potreba si priznat, ze posledni dve serie uz nemely divakum moc co nabidnout.