Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

To je zločin!!!!! Horší než jihoamerické telenovely, tam jsou aspoň hezký holky a hlavně hezký kluci, že jo Krejčo?:))) Fakt hrůza, nebudu se více vyjadřovat!!

Den poté (2004)

co je realistické víc, než tání ledovců? Popcorn to je a pěkně oslazenej, ale zajímavej! Efekty se opravdu vydařili a ať chceme nebo ne, tak ten scénář reálný je! Tlukot amerického srdce je zřetelný, to je fakt, ale přesto si myslím, že je to zábavný film, který i tak nutí k zamyšlení:)

Poslední samuraj (2003)

Když se nad tím zamyslím, tak to zase nebylo tak špatné! Bojové scény byly skvěle natočené, podívaná zaručena! za čtyři!

Velká ryba (2003)

Příjemný snímek, s příjemnou hudbou! Dobře poskládaný počin režisérem počínaje, herci konče! Bravo Time:))

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

za snahu čtyři! Jinak za tři! Bylo asi velice těžké navázat na předešlé díly, které byly vesměs zdařilé!

Kameňák 2 (2004) odpad!

To je fakt šrot! Pan Troška u mně klesl až na dno zapáchajícího bažíru! K ostatním s ani vyjadřovat nebudu! Proč pak nejsou peníze na český film? Jsou v bažíru tohoto úžasného díla!

Kobra 11 (1996) (seriál)

To je fakt hrůza:)) škoda těch aut, kdyby mi ho radši dali:)) Za Simíra, tři:)))

Kachorra (2002) (seriál) odpad!

Tohle fakt ne, prosím:))

Knots Landing (1979) (seriál) odpad!

To je horší než Dallas, tam byl aspoň "Džeár":))))) smradlavej odpad:))