Matrix Reloaded (2003)

Jak to hodnotit! Film je skvělý, ale za tu přeplácanost musí jedna hvězdička dolů:)) Jinak fakt ta Matrix filosofie mě fakt dostává:)) za čtyři:))

Smallville (2001) (seriál)

Kelly Brook je opravdu krásná žena, ale v tomle snad hrát nemusela:)) Takhle ničit pověst starému dobrému supermanovi!!! ušmudlaná jedna hvězda, z nostalgie:))

Cesta z města (2000)

To jsem nevedel, ze je T. Vorel takový moralista!!! Nic moc, občas vtipný, ale na český film slabý, čekal jsem víc, za tři:))

Polibek draka (2001)

Docela mě to překvapilo, upřímně! Opravdu se mi to líbilo, za čtyři! ta Jet Li-ho rychlost je fakt uchvatná:))

Blade 2 (2002)

Blade je Blade, Blade II je průměr:) Obyčejný průměr! za tři:))

Agent bez minulosti (2002)

Abych řekl pravdu, tak je to pro mě zklamání! Očekával jsem od tohoto filmu více a to v okamžiku, kdy se natáčel i v okamžiku, když jsem zhlédl první půlku! Rozjetý, akční, líbiví, skvělý Damon a pak se karta obrátí! Nemá cenu se v tom rýpat, prostě průměr:))

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

No hop nebo trop! Jasná čtyřka, pár špatnejch fórů, ale větší počet těch lepších. V tomto žánru není zas tak moc lepších filmů:) Líbilo, tak za čtyři:)))

Želary (2003)

No nevim! Je velkou pravdou, že předloha je rozhodně lepší, ale vůbec jsem neváhal dát za pět! Myslím, že je to velice kvalitně zpracované, výborná hudba (i když místy až moc monotematiká), skvělá kamera a výborné herecké výkony, proč nedát za pět? ano, vím. Film měl být asi opravdu delší, protože to byl opravdu velký skok od děje ke konci, to přenesení mohlo být propracovanější i přesto zůstanu u pětky! Ondřej Trojan opravdu nezklamal:))

Zeměkoule (2000) (pořad)

Dám za čtyři, i když někdy to bylo dost nudný!! Mám, ale Kaisera s Lábusem moc rád a ještě víc mám rád Jožku!! Takže hlavně za Jožku čtyři a ať už se konečně "trefí" do tý olympiády!!! za čtyři!!