Kuky se vrací (2010)

Jsem mile překvapen. Svěrákovci opět nezklamali. Hodně lidí mě drazovalo od filmu, ale já nelituji utracené peníze za vstupenku. 4,5*

Mikulášovy patálie (2009)

Originální scénář a nenucené vtipy. To se dnes už málo vidí. Film vřele doporučuji, i když asi nebude pro každého.

Astro Boy (2009)

Solidní jednohubka na večer.

Fantastický pan Lišák (2009)

No co k tomu říct, asi tolik, že to bylo podivné. Dívat se na to dalo, jenže ten scénář byl slabší, nemělo to bohužel ten správný náboj. Ale animace vypadala velmi dobře.

Tenkrát v Americe (1984)

nejlepší film o mafiánech jaký jsem kdy viděl, rozhodně hodno k několika shlédnutím

Sherlock Holmes (2009)

Ja jsem spokojen, je to někde přesné mezi 4* a 5* . Bylo to moderně natočeno, dost šedá atmosféra, která slušela. Je pravda, že to bylo až moc akční, ale já jsem se celých 128 min bavil. Teším se na další díl.

Gang Bang My Face (2006)

Tak to je nejvetsi humus co jsem kdy videl. To snad ani nemuze nikoho vzrusovat. FUJ

Avatar (2009)

Jsem na rozpacích, byl jsem v kině v druhé řadě a nejak jsem obraz nestihal ostřit, tak jak bych asi měl. A nebyl jsem sám. Tak proto z toho nejsem asi, tak unešený jako ostatní. Kdybych byl dál a obraz bych ostřil v pořádku určitě by to na 5* bylo.