Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Dobře Primo, dobře! To je fakt hovadina, jak je tam prezentován rozdíl mezi "údajně" ošklivou Katkou a zbytkem "krásných" lidí....Podílet se nějakým způsobem na tvorbě toho skvostu je nový druh trestu?

Miluj bližního svého (1999)

Zhýčkanost od filmů s dobrým koncem, kde vždy ten zlý skončí pod koly vlaku, spadne ze skály, je rozsekán drtičkou větví či nějak jinak skončí jeho prohnilá duše v pekle, způsobilo mé velké rozčílení po zkončení filmu. Promyšlený film.

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Pekna oddychovka, nejake ty vtipne hlasky. Pro fanousky animaku urcite volba na shlednuti.

Father Ted (1995) (seriál) odpad!

Podle mne je to nevtipny uplne zbytecny serial. Vsichni to prirovnavaji k Particce IT. Particka IT je mnohem lepsi serial. Toto je zbytecna ztrata casu.

Hvězdné války podle Turka (1982) odpad!

To je šílenost největšího kalibru. Tak hrozně natočený film snad ani nemůže neexistovat. Střihy které vypadají opravdu hrozně. A hlavně kukuč hlavního představitele je vražedny. Při bojích (jestli se to dá tak nazvat) se skáče na trampolínu jak o život, za ty gymnasticke odrazy by se nemusel stydět ani profi gymnasta. Mlátí nejakým podivným mečem, kterým by nic nezabil. Kostými jak na maškarní. Muzika z Indiana Jones. Vesmírné boje z Hvězdných válek, které jsou ješte navic v nějake divném formátu, že co má být kulaté je šíšaté, tak to už je vrchol všeho. Tak by se dalo pokračovat dál, ale nemám na to sílu. To se musi videt.

Transformers (2007)

Urcite na jednu stranu revolucni pocin. Ale v nekterych mistech mi to prislo trochu divne. Nevim proc, ale prislo mi to tak. Nektere sceny byly zas hodne dobre. Ale libit se ten film musi urcite skoro kazdemu modernimu cloveku. Byl jsem nakonec hodne poteseny.

Tři srdce (2007) (TV film) odpad!

Tak takovou pohadkou nam zkazi vanocni pohodu.

Ajťáci (2006) (seriál)

V jednom kuse se válím smíchy.

Ledově ostří (2007)

Ze zacatku to byla velmi slibne se vyvyjejici komedie, ale scenarysti nevyuzili potencialu zapletky. Konec je vylozene spackany. Mohla to byt vynikajici komedie, ale skoda nevyslo to. I tak to neni zas nic hrozneho taky diky Ferrellovi.