San shi liu mi xing quan (1977)

Jackieho Chana je v tomto snímku možné vidět pouze na začátku předcvičujícího bojové sestavy a ještě nejde ani o záběry přímo ze samotného filmu, protože se podílel pouze jako koordinátor akčních scén, ale producentům to nezabránilo v tom z něj udělat v titulcích a na plakátech hlavní hvězdu filmu.

Jackie Chan: My Story (1998)

V dokumentu je možné vidět několik vteřinových záběrů z Jackieho první filmové role ze snímku Big and Little Wong Tin Bar. Podle Jackieho slov mu bylo teprve sedm let. Díky tomuto snímku vím, kde hledat Jackieho v Lady Kung Fu (1972), je možné ho vidět v hromadném souboji se svým "velkým bratrem" Sammo Hung Kam-Bo jeden proti přesile. Vzpomíná i na Pekingskou operu a náročné tréninky, které probíhaly od pěti hodin ráno do devíti večer. Zmíní se i o režisérovi Wei Lo a jeho způsobu natáčení filmů, které byly točené bez řádných příprav a s minimálním rozpočtem. Po úspěchu snímku Drunken Master (1978) Jackie věděl, že musí od studia Lo Wei Motion Picture Company a režiséra Wei Lo odejít, protože nebyl to pravé pro jeho filmovou kariéru. Jackie Chan prozradil, že má rád akci ale nesnáší násilí. Dokument je věnován památce mistra Yu Jim-Yuena, který byl jeho učitelem v Pekingské opeře.

Derren Brown: Trick or Treat (2007) (pořad)

Série Trick or Treat má dvě série po šesti dílech. Vybraní dobrovolníci mají možnost si zahrát s Derrenem hru. Na začátku pořadu si vyberou mezi dvěma kartičkami TRICK nepříjemný zážitek a TREAT příjemný zážitek. Následně po výběru nevědí, co se na ně chystá, protože výsledek jejich volby jim není Brownem sdělen. Druhé série se zúčastnil skotský herec David Tennant.

Derren Brown: The Experiments (2011) (pořad)

Čtyřdílná série v níž zjistíme odpovědi na čtyři otázky vyřčené na začátku každého dílu. 1. díl The Assassin: „Je možné někoho zhypnotizovat a naprogramovat jako nemilosrdného zabijáka bez jakékoliv vzpomínky na takové jednání?" 2. díl The Gameshow: „Jak se budou chovat zamaskovaní jedinci v davu, kteří mají možnost anonymně hlasovat mezi špatným a dobrým ve prospěch vybraného jedince?" 3. díl The Guilt Trip: „Múže se nevinný člověk skrz manipulaci přiznat ke zločinu, který nespáchal?" 4. díl The Secret of Luck: „Co nás dělá štastnými?" Derren přes nastrčenou reportérku rozšíří fámu o soše psa, která přináší štěstí a sleduje vliv této nepravdy na celé město.

Oshi samurai (1973) (seriál)

Je škoda, že bratři Tomisaburo Wakayama a Shintarô Katsu (jeho nejslavnější rolí je slepý masér Zatoichi) neměli více společných dílů, protože potom bych šel do maximálního hodnocení. Epizody v nichž hrál Shintarô Katsu: 1. A MAN WHOSE ABILITY TO SIGN WAS TAKEN AWAY, 2. A SILENT PRAYER FOR A LITTLE BOY, 11. TWO BROTHERS IN A RAGING SEA, 12. THE FLOWER OF HEAD DISPLAY PASS, 14. THE FIRST PERFORMANCE, 16. MANJI, ONCE AGAIN, 24. A WOMAN'S TEARS a 26. DUEL AT KANEI-JI TEMPLE. Na režisérské židli se vystřídali: Misumi Kenji, Yasuda Kimiyoshi, Ozu Hitoshi, Mori Issei, Kuroda Yoshiyuki, Buichi Saito, Yamashita Kosaku, Kobayashi Masao, Ota Akikazu, Shintarô Katsu (režíroval 1. díl A MAN WHOSE ABILITY TO SIGN WAS TAKEN AWAY) a Tomisaburo Wakayama (režíroval 5. díl THE FATEFUL ENCOUNTER a 19. díl 30 RYO BOUNTY). Zhlédnuto všech 26 epizod.

Zatóiči monogatari (1974) (seriál)

Seriál The Tale of Zatoichi (Zatôichi monogatari) má čtyři sezóny a celkem 100 dílů: 1. série 26 epizod z roku 1974, 2. série 29 epizod z roku 1976, 3. série 19 epizod z roku 1978 a 4. série 26 epizod z roku 1979. Shintarô Katsu režíroval v první sérii tyto díly: 3. A Memorial Day and The Bell of Life, 8. An Unforgettable Flower, 9. The Two Zatoichis, 14. Fighting Journey with Baby in Tow, 16. The Winds from Mount Akagi a 23. Suicide Song of Lovers. Slepý masér Zatoichi prožívá nová dobrodružství na poloviční stopáži filmů. Putuje po Japonsku od vesnice k vesnici, holduje hazardu, pije saké a bojuje s místními gangy yakuzy.

Gen-X Cops (1999)

V Jackieho herecké filmografii je tato role pouze jednominutové cameo v závěru filmu. V malé úloze se objeví i Bradley James Allan, první neasijský člen Jackie Chan Stunt Teamu.

Ohnivý drak (1987)

Jde o sestříhaný snímek Fantasy Mission Force a je přidáno několik scén. Z Jackieho čtyř scén zbyly dvě a je přidána jedna s doublem, kterému není ani vidět obličej. Kvůli Jackiemu je ztráta času se na tento snímek podívat.

Mise moci (1983)

Hlavní hvězdou filmu je Wang Yu (hrál hlavní roli v The One-Armed Swordsman). Jackie Chan v tomto filmu hraje vedlejší roli, objeví se ve čtyřech scénách a z hlediska akce jsou zajímavé pouze dvě. I při tak malé roli se Jackie objeví ve fínálním souboji.

Pěst orla (1973)

Příběh je zasazen do roku 1937 v němž Japonsko okupuje Čínu. Jackie Chan ve vedlejší roli jako člen divadla, který se zastane bezmocných vesničanů a dostává se do konfliktu s japonskou armádou. Jackie má ve snímku kratší sestřih vlasů než obvykle. Souboje nejsou z hlediska choreografie perfektní, ale je jich hodně.