Rio (2011)

take me to the rio rio rio. tak toto bol jeden vynikajuci oddychovy animak s prijemnymi pesnicka nadhernou pestrofarebnou animaciou a samozrejme pointou o pravej laske ! vynikajuce a prave v tychto horucich dnoch velmi dobre pozeratelne. co sa vam nepaci vy nehanebnici ze hodnotite tak malo ?!

Iluzionista (2010)

Velmi nudny a velmi nezaujimavy animovany film, ktory sa hra na silne citove a intelektualne dielo.Nenechajte sa vsak oklamat je to velmi jednoduchy film (neboli tu ziadne skryte metafory o zivote cloveka, vsetko co chcel autor tymto dielom povedat sa dalo pochopit hned a velmi jasne) ktory bez jedineho slova plynie nekonecnych 80 minut. Sice sa hovori ze v jednoduchosti je krasa ale takto jednoduchy príbeh sa dá prerozprávat aj omnoho kratsie a zaujimavejsie. Jednu hviezdu davam za niektore svetlejsie momenty kedy som sa prihluplo usmiala.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Daľší dobrodružstvom nabitý diel pirátov z Karibiku sa chytil hodeneho lana prvych troch dielov a zviezol sa na uspechu ktory tieto filmy posledne roky sprevadzal. Herecké výkonu (hlavne teda ten Johnnyho)sú rovnako dobre ako v predchadzajucich dieloch az nudne rovnako, akcne sceny rovnako dobre a komedialne sceny tiez rovnako dobre.tak preco potom nedam ten rozpacity pocit?! od tak medialne sledovaneho, tak draheho a tak potencialneho filmu som mala rozhodne o cosi vacsie ocakavania. vsetko vsak uz bolo povedane v predchadajucich dieloch, tvorcovia neprisli s nicim novym. jedine co ma zaujalo boli morske panny. 3D nesplnalo ziadny ucel, takze vobec neminajte peniaze naviac, rovnaky zazitok budete mat v 2D. tymto vas vsak nechcem odradil. film bol v konecnom dosledku lepsie nez pozeratelny a velmi zaujimavy, nie vsak na tolko, ze ked vyjdete z kina budete hykat od udivu.

Fairy Tail (2009) (seriál)

Vynikajúca a výbušná manga, ktorá má tie najlepšie prvky prebraté od svojich predchodcov (napr. naruta). hlavne postavy ktore postupne odhaluju svoju dusu, svoju minulost i svoju silu, ktora kazdym bojom zvacsuje. Fantastický svet, ktorý ma vela pravidiel a zakonitostí je tak isto premysleny do poslednej bodky. Velmi vydarené anime so skvelym humorov ale aj napinavymi bojovymi scenami.

Banánové rybičky (1999) (pořad) odpad!

talkshow ktorej pointa i humor mi doteraz nie su zname. humor a preafektovane naspamat naucene vtipky su dve rozlicne veci, ktore zrejme pani Pawlovska nikdy nepochopila.

Rozum a cit (2008) (seriál)

Velmi vkusny 3-dielny historický seriál. 3 povahovo rozdielne dcery, ktoré hladajú svoju pravú lasku a aj ked ju možno majú priamo pred očami uvedomia si to až na konci filmu. Velmi pekne prostredie aj herecke stvarnenie. Scenar v niektorých častiach robí tento seriál trochu nudnýcm. myslím že by stačilo obyčajné 100 min. spracovanie.

Jádro (2003)

film ktorý sa snaži napodobniť kasovy trhák armagedon a je nim dost značne ovplyvnený, chýba mu však logika a určite aj peniaze (vidno to vo vela scenach , ktore su az trapne studiove) alebo len tvorcom chybala fantazia, ktorou by vytvorili uveritelne prostredie zemskeho jadra. 2 hvizdy davam aspon za obsadenie hercov, ktore bolovelmi dobre, skoda ze v obmedzenom scenari nenasli pre svoje herecke umenie pochopenie.

Attila (2001) (TV film)

Ked vidim ostatne hodnotenia som velmi prekvapena. Pre je attila jeden z najlepšich historických filmov ake som videla. je v nom vsetko co ma byt bitka, laska, sex a pritom si to zachováva svoju historicku dejovu liniu. K tomu skvely gerard Butler s dlhými vlasmi. no nemám čo vytknúť.

Dlouho hledaný syn (2006) (TV film) odpad!

Odporný film, ktorý nie je vôbec vysielatelný. Všetky scény vyzerajú ako z B-čkového nemeckého TV seriálu. trápny výkon na aké som pri Gabrielle Anwar už zvyknutá. Jej nepríjemné vystupovanie a trápne herecké výkony nezachránila ani roztomilá tvárička Chace Crawforda.

Cellular (2004)

Tento film je pre mňa úplnou zbytočnosťou, ktorou v TV zliepajú prázdne miesta medzi vysielaním. Stačí si pozrieť prvých 15 a posledných 5 minút a je to to isté akoby ste videli celý film. Naozaj vám nič neujde. Kim Basinger a Chris Evans v hlavných úlohách sú silený a strojený a neuveríte im ani kvapku umelej krvi či potu na tvári. Scenár je jedne veľký hlúpy prepadák. Jason Statham taký ako vždy (on vie dokopy zahrať aj tak len jednu rolu). S myšlienkou - koniec dobrý všetko dobré - som si už celkovo pomyslela kam to tie kvázi krimi thrillery spejú.