• Pohádka

Slečna zamilovaná (2009)

Tenhle film, celý ten příběh je dost divný. Oceňuji na tom, že to není taková ta běžná hollywoodská zamilovaná komedie. Ano některé scény jsou trochu kýčovité, další se zas nepovedly, ale stejně to na mě tak nějak fungovalo.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Já ten seriál prostě zbožňuju, je to dokonalá odpočinkovka. Jasně, že nepřináší nic nového, ale kdo by nemiloval Bricka?

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Ocenila jsem možnost vidět tento díl tak brzy po premiéře a ČT zaslouží pochvalu. Co ale rozhodně není chvályhodné je scénář. Začátek byl výborný, ale pak ty skoky v čase. Koho to proboha napadlo? Čím více bylo přidáno skoků, otřesů a kombinací tím to bylo horší. A co považuji za největší zlo, je odhalení tajemství přízračné nevěsty, přišlo mi to dost slabý.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Bavila jsem se. Film sice není plynulý, pořád jsou tam nějaké flashbacky a nelíbil se mi závěr, ale přesto je to díky kvalitnímu obsazení nadprůměrná zábava.

Drsňačky (2013)

Tak jo, nebylo to nic inteligentního, sem tam to bylo dost přitažené za vlasy, ale pobavila jsem se. Podle mě to nebylo o nic horší než podobné filmy s mužským osazenstvem.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Tak jo, režisérovi se bohužel nepodařilo ukočírovat závěr. Nejvíc mě naštvaly 2 scény, které v knize byly naprosto skvělé, ale ve filmu totálně vyšuměly. Z tohoto důvodu dávám nižší hodnocení než u dvojky.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Moje situace při shlédnutí: neviděla jsem jedničku a četla jsem celou trilogii. Musím říct, že mě překvapilo, kolik věcí z předlohy se do filmu podařilo nacpat, na druhou stranu to bylo na úkor samotného filmu. V knize dané věci dávaly smysl, ale ve filmu šlo všechno příliš rychle. Zklamáním pro mě byla podoba "blonďatého obra, který neumí boxovat" a Miriam Wu.

Rocky Balboa (2006)

Krásné a nekýčovité rozloučení s nejznámějším filmovým boxerem. Viděla jsem film minimálně třikrát a pokaždé mě dojal.

Donšajni (2013)

Nehodlám tady jako jiní uživatelé sprostě urážet režiséra Jiřího Menzela, takže půjdu rovnou k hodnocení filmu. Snímek je jedním slovem strašný. Totální absence děje. Podle mého názoru, pokud film nemá děj, musí nabídnout nějakou protiváhu, myšlenku, něco, co to dokáže vyvážit. Bohužel zde nebylo nic, sem tam byly nějaké drobné vtipné momenty, ale byly to doopravdy jen záchvěvy. Ani závěrečné rozuzlení nepřineslo nic překvapujícího, šokujícího nebo zajímavého. Vlastně jediné co mě drželo až do konce byl fakt, že snímek se natáčel ve městě, kde žiju, a to je málo.

Antikrist (2009)

Co na to říct? Nebudu se pouštět do žádných intelektuálních debat a vezmu to zkrátka: začátek dobrý, prostředek dobrý, konec?????????????????? Mám Triera ráda, ale tohle vážně přehnal a je mi úplně ukradený, co si o tom myslí ostatní.