Dabing Street (2018) (seriál)

Asi nenapíšu nic objevného. Ze začátku výborná zábava, postupně ale seriálu docházel dech, což je škoda. Nicméně jde o originální počin, který se mezi záplavou českých seriálů jen tak nevidí.

Decibely lásky (2016)

Nic jsem od toho nečekala, ale aspoň ten děj tam dát mohli... Směs několika příběhů, které postrádají souvislosti a vlastně i konec. Nejhorší na tom je, že nejlepším hercem byl fotbalista Horváth.

Děda je lotr (2016)

Evidentně to není pro zdejší intelektuální prudu dost dobré, já jsem se bavila. I když je scénář předem jasný, děj má spád a De Niro hází hlášku za hláškou.

Deníček moderního fotra (2021)

Kam se poděl Dominikův vtip? V krátkých psaných textech se mi jeho tvorba líbí, ale tady to nefungovalo. Párkrát jsem se pousmála - především proto, že některé situace prostě jako rodič notoricky znám, ale jinak většina filmu vyzněla trapně. A je to škoda, protože hlavní role jsou obsazeny skvěle, ale bohužel z nějakého důvodu všichni hrají toporně.

Deutschland sucht den Superstar (2002) (pořad) odpad!

Myslela jsem, že naše verze patřila k těm horším; Němci ji ovšem dokázali překonat.

Divnovlásky (2008) (TV film)

Zbytečný film, prakticky bez smysluplného děje, vše působí stylizovaně a uměle. Postavy (až na Lišku) nesympatické, skoro až otravné. Tímhle směrem fakt ne. Je vidět, že dobré herecké obsazení nezachrání hloupý scénář. Jedna hvězda za Lišku.

Doktor Martin - Ospalá díra (2016) (epizoda)

Remundová mi jako herečka většinou vadí a tady to není jinak. Kdyby nebylo jí (potažmo její postavy), tak bych hodnotila asi i více hvězdami.

Drazí sousedé (2016) (seriál)

Zas tak strašný to není, jak tu mnozí spílají. Díly jsou ale zbytečně dlouhé a někdy hloupě komplikované. Herecké obsazení celkem fajn, ovšem postava Zahradnické je občas na facku; díky bohu za Benoniho a Buchtu.

Druhá nebo první (1998)

Možná až moc klišé a sentimentu, ale v celku to funguje.

Duch (2022) (seriál)

Ale jo, proč ne. V té záplavě kriminálek, které momentálně produkují všechny televize, je tahle koukatelná a i zapamatovatelná. Všechno samozřejmě táhne Predrag - jak svým charismatem, tak i postavou, která právě fádní příběhy oživuje.