Dům (2011)

Přemýšlela jsem, zda dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec jsem se přiklonila ke třem především kvůli dabingu, který mě značně rušil. Patřím sice do generace, která zažila Československo jen pár let, ale nemám pocit, že bych potřebovala překlad. Ubírá to na atmosféře a autentičnosti. Každopádně si myslím, že jsem tento film neviděla naposledy.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Proč herci jako Plesl nebo Holubová mají potřebu v podobném skvostu hrát? Proč romantická komedie musí být v českém podání téměř vždycky naprosto debilní? Upřímně jsem se zasmála jednou, maximálně dvakrát. Což by nevadilo, kdyby tam aspoň fungovala ta romantika, ale mezi hlavními postavami to prostě nejiskřilo. Takhle tedy fakt ne...:/

Dvojníci (2016)

Na české poměry celkem příjemná věc. Udělat komedii, aby se člověk nechtěl trapností zahrabat, není úplně lehké, a tady to +/- fungovalo.

Fakjů pane učiteli (2013)

Já vím... předem jasný děj, jedno klišé za druhým, ale já jsem si to fakt užila a bavila jsem se od začátku až do konce. Jako učitelka jsem tuhle komedii možná docenila víc než běžný divák, nicméně občas jsem s hrdiny soucítila a zároveň záviděla, že některé méně korektní metody jim bez problémů prošly.

Farmářská jízda (2016) (pořad)

Reportáže z farem jsou fajn, ale proč ta trapná šaškárna okolo? Dva totálně nesympatičtí herci, kteří nakupují stylově s proutěným košem na Náplavce a cestují ve staré dodávce - jak jinak než stylově. Tváří se jako rádoby gurmáni a válejí se mezi kuřaty. A jako třešnička na dortu je komentář farmáře roku - Bolka Polívky. Tohle si farmáři fakt nezasloužili.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Pro mě velké překvapení - jeden z nejlepších animáků posledních let! Vtipné jak pro děti, tak i pro dospělé. Ráda se někdy kouknu znovu.

Chyťte doktora (2007)

Čekala jsem větší kravinu, ale dalo se to v pohodě dokoukat bez újmy na zdraví. Kupodivu mě více bavily vedlejší role - tradičně roztomilý Hádek nebo cameo Vašuta. Škoda scénáře, mohl být trochu propracovanější nebo alespoň vtipnější, pokud bychom trvali na nynějším plytkém příběhu. Oceňuji snahu o trojnásobný děj, ale minimálně konec působí odflákle a zasloužil by si jiné rozuzlení. Malátný mi ani moc nevadil, zato jeho hudba značně...

Insidious (2010)

Tohle mě bohužel minulo; pro mě tuctový horor.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Po posledních básnících jsem měla strach, naštěstí to dopadlo nad moje očekávání. Důstojné zakončení série.

Jako nikdy (2013)

Asi to není film pro všechny, ale mně se celkem líbilo. Výborné herecké výkony a téma. Umírání, potažmo čekání na smrt stojí za prd, to asi všichni tak nějak tušíme. Jako nikdy si nebere servítky a ukazuje poslední část života bez zbytečných příkras.