Kamca_

Kamca_

okres Brno
(Hradec Králové)

homepage

52 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Střihoruký Edward (1990)

  Překrásný film s ještě lepší hudbou od Dannyho Elfmana. Viděla jsem to porpvé v dětství a i teď si ho občas pustím. 100%.

 • poster

  Velký (1988)

  Jeden z mých prvních filmů, co jsem kdy viděla. Hodně mě zaujal, hlavně výkon Toma Hankse. Podle mě film s výborným nápadem na scénář.

 • poster

  Tajemství slov (2005)

  Za poslední dlouhou dobu nejlepší film, co jsem viděla v kině. Hrozně moc mě tohle drama zasáhlo a nemám co vytknout. Herecké výkony byly neuvěřitelný! Dávám 100%. Všem doporučuju!

 • poster

  Návrat do budoucnosti (1985)

  V dnešní době už klasika, která snad nikdy neomrzí. I po tolika letech z toho jde mráz po zádech, hlavně u scény s kytarou. 100%.

 • poster

  Harold a Maude (1971)

  Tak tenhle film byl úplně nejlepší, co jsem viděla na 42. ročníku MFF ve Varech. Opravdu působivý snímek s vynikajícími hereckými výkony a výbornou hudbou!!! Tomu se přece nedá dát jinak než 100%.

 • poster

  Sám doma (1990)

  Nejlepší film, co jsem viděla ve svých dětských letech. Pořád se k němu ráda vracím, hlavně na Vánoce :)

 • poster

  Nebe na dosah (1990)

  Můj nejoblíbenější film z dětství. Viděla jsem ho poprvé úplnou náhodou někdy o víkendu a od té doby ho v TV nedávali, což si myslím, že je velká škoda. Miluju gymnastiku, hlavně tu sportovní, takže mi u tohodle filmu vůbec nic nechybělo. 100%.

 • poster

  Zkažená mládež (2007)

  Vynikající film, námět, herci i hudba. Hodně mě to vzalo. Musela jsem na to myslet ještě tak 2 týdny po shlédnutí. Fakt super!

 • poster

  Rivalové (2013)

  Strhující film, který mě dostal hned v prvních vteřinách. Chvilku jsem ho odkládala. Když jsem zjišťovala, o čem to má být, tak jsem si myslela, že mě to vůbec nebude bavit. Nemám akční filmy moc v lásce, i když to ve finále bylo víc drama. Realita mě ovšem příjemně překvapila. Zase tak moc do detailu jsem nevěděla, jak to bylo doopravdy a ve filmu jsem napjatě sledovala vývoj. Musím samozřejmě vyzdvihnout dokonalou hudbu od Hanse Zimmera. A hodně se mi líbil výkon Daniela. Je to můj oblíbenec už od filmu Good bye, Lenin. Tahle tématika mi připomněla dobu, kdy jsem trochu F1 sledovala. Neuvěřitelný snímek. Dávám 100%.

 • poster

  Charlieho malá tajemství (2012)

  Od první vteřiny jsem měla šílený mrazení v zádech a tušila jsem, že tento film bude něco pro mě a taky byl. Měla jsem velké očekávání, ale ve skutečnosti je to ještě lepší film než na první pohled vypadá. Kdyby to šlo dát víc jak 100%, tak je určitě dám. Celý děj jsem hrozně moc prožívala a sem tam jsem se v té roli viděla sama. I slza ukápla. Přesně takové pocity u filmu miluju. Přiznám se, že tohle se mi u filmu už hodně dlouho nestalo. A musím samozřejmě vyzdvihnout roli Logana. Zahrál to vážně dokonale. Emma byla taky skvělá. Určitě si seženu soundtrack. Ta hudba mě uchvátila. Nechápu, jak jsem mohla mít tento film rok na disku a úplně na to zapomenout. Určitě jsem to neviděla naposledy. Jasných 100%.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace