• Pohádka

Mary Poppins (1964)

Tenhle film by si zasloužil i 4*, ale protože jsem ho viděla v češtině ale písničky byly všechny anglicky, tak mám z filmu půlku. (možná ani ne) Jinak příběh je to zajímavý, malinko mi vadilo to, že nebylo vysvětleno jak se Mary zná s Bertem. Taky mi přišlo až zbytečně dlouhé to jak byli v obraze a jak kominíci tančili na střeše. Naopak se mi moc líbilo jak komín vtáhnul všechny lidi a jak Mary vytahovala z tašky třeba věšák.

Život podle Dana (2007)

Normální film o chlápkovi co má celkem dobrej život, ale jednoho dne se všechno nějak podělá. Něco bylo super, třeba když si dal Dan na hlavu ručník ve vaně, něco byla strašná Amerika, jako třebas raní rozcvičování, nebo rodinný večer. Co mi přišlo jako velká blbost byl ten rozhovor otce a dcer v závěru filmu. Jinak to bylo hezké.

Super náhradník (2006) odpad!

Hnůj! Viděla jsem sice jen poslední ani ne půl hodiny, ale víc bych asi ani nezvládla! Naprostá hovadina nedávající smysl (těžko nikdo nepozná když se holka na střední škole převlíkne za bratra...), scény z fotbalového utkání vypadají blbě a ta holka běhá jako loutka s divným loutkohercem. Konec byl na pozvracení.

Lovecká sezóna (2006)

Moc hezky zpracovaná pohádka s krásnými animacemi. Sice bychom těžko potkali v lese nějaké zvíře jako v Lovecké sezóně, ale o tom animace přece jsou... Nejvíc mi bylo líto toho médi, když se mu všichni smáli kvůli jeho batůžku. Chudáček.

Anděl Páně (2005)

Moje nejoblíbenější (česká) pohádka. Moc nevím co k ní napsat... Prostě vynikající ve všech ohledech!

500 dní se Summer (2009)

Jemný film, který si možná hraje na něco co není. To mi zas tak moc nevadí. Vadí mi spíš to jak byly postavy oblečeny (ne že bych se o to nějak zajímala, ale tady mě to vyloženě tlouklo do očí) a někdy trochu zmatečné skákání v čase (ovšem dobrý nápad). Jinak jsem film viděla dvakrát a vůbec toho nelituji.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Dobrý seriál u kterého se člověk často zasměje. Někdy jsou Earlovy odplaty hodně nedávající smysl. Nejlegračnější je ale postava Randyho a jeho ksichtíky.

Přátelé (1994) (seriál)

Snad nejpopulárnější seriál všech dob. Autoři museli být géniové! Výhodou je, že je tak dlouhý, že když ho dokoukáte, můžete se dívat od začátku a skoro si to nepamatujete ;-). Navíc na to má i kvalitu. Herecké výkony jsou perfektní, dobrá hudba i zápletky... 6 z 5*

Ajťáci (2006) (seriál)

Vynikající seriál z prostředí IT. Nečekala bych, že se o "ajťácích" dá napsat takové zábavné dílo. Škoda, že asi ve druhé sérii vypustili šéfa, ale jeho syn mu celkem dobře konkuruje, co se vtipnosti týče. (nejlepší bylo, jak si na ruku vytetoval helikoptéru :D) Mimochodem: Zkoušeli jste to vypnout a znovu zapnout?

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Povedené dílko o zdánlivě nudném tématu(kdo by chtěl sledovat seriál o podivném fyzikovi?). Podle mě je z něj však vyždímáno všecko, co jde. Jenom nedokážu pochopit jak se Sheldon, Leonard, Rajesh a Howard dali dohromady...