• Pohádka

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Stále je to jeden z mých nejoblíbenější seriálů, ale nadšení postupem času odpadá. 8 sérií už je prostě moc, hrdinové zestárli, nápady došly. Podívám se ráda, ale už nebudu napjatě čekat na to, až se objeví nový díl.

Ledové ostří 2 (2006)

Nic moc. Když jsem film viděla, zdál se mi celkem dobrý, ale bylo to asi dobou ve které jsem na něj koukala(kolem půlnoci). Později jsem na něm našla několik "mušek". 1.Když Alex jel přes celou Ameriku jen aby se setkal s Jackie i když se s ní předtím pohádal. 2. Že Jackiiny rodiče u sebe bez mrknutí oka nechali bydlet cizího kluka se kterým se jejich dcera poznala na dovolené. 3. Zajímalo by mě jak hlavní dvojice chodila na záchod, když k sobě byli několik dní přivázáni a jak spali. 4. Že se ten kluk naučil bezvadně jezdit na bruslích za pomoci maličkých holčiček (ano, sice jezdil na in-linech, ale určitě ne ty krasobruslařské figury). 5. Že Alex opustil svou snoubenku kvůli Jackie, ale vlastně ani nevěděl jestli by ho chtěla. 6. Že na konci udělali supertěžký prvek aniž by ho jakkoli trénovali. 7. Ale úplně nejvíc mi vadilo, že Alex změnil celou svou osobnost-ze sebevědomého drsného skejťáka žijícího volným životem se stal kluk který pořád jen trénuje a je najednou velký slušňák a to jen kvůli holce, kterou ani zezačátku neměl moc rád. I když jsem sem vypsala poměrně hodně chyb, tak stejně si myslím,že film byl docela dobrý, na odpočinutí jako dělaný a pokud si člověk těchhle chyb nevšimne, tak je to celkem v pořádku.

Město žen (2009) (seriál)

Celkem vtipná a oddechová podívaná. Nejvíc mě zaujalo, že hlavní roli hraje "Monika z Přátel" a vlastně kvůli tomu jsem se na to dívala. Později mě začal bavit i děj i když jednotlivé epizody nesleduji v nějaké návaznosti. Ani to není moc potřeba. Obvykle se dobře pobavím a odpočnu si.

Český sen (2004)

Byla jsem zvědavá, cože to je ten Český sen. Abych pravdu řekla, čekala jsem trošku něco jiného, ale film splnil má očekávání celkem dost. Docela jsem zírala, co jsou lidi schopní říct o nakupování- po celodenní tůře: "Jakoby celý den pršelo a když jsme přišli do obchoďáku, jakoby se rozsvítilo slunce". Sice mi dokument přišel v některých částech až trochu moc rozvleklý a některé pasáže trošku zbytečné, něco mě naopak velmi zaujalo. Celkově jsem si film užívala a docela jsem se smála, když ti lidi byli naštvaní v podstatě na svou vlastní blbost, že přišli i když reklama hlásala "Nechoďte!" Dílo tedy zdařilé, ale bohužel i se svojí neotřelostí pro mě někdy až moc sklouzával k rozvleklosti. 3,5*.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Jednoznačně nejpovedenější soutěžní pořad všech dob. Škoda, že už se Hry bez hranic nepořádají.

Věda je zábava (2004) (pořad)

Docela povedený pořad. Jen mě trochu vadilo to stříhání jednotlivých pokusů na kratší části a taky to, že to nadabovali asi 4 lidi i když jich tam vystupovalo přes 10.

Tajemství Lesní země (2006) (TV film)

Ani nevím čím mě tahle pohádka zaujala. Vlastně ani nevím co se mi na ní líbilo, ale něčím mě prostě chytila za srdce. Jestli to bylo vcelku příjemným hlereckým obsazením (Pavučinec), nebo velkou částí filmu točenou v lese.... Každopádně se mi příběh celkem líbil i když by to tedy mohli udělat lépe, ale jestli budu mít možnost, tak se na tu pohádku znovu ráda podívám.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Dobrý seriál o naší nedávné minulosti. Bohužel na mě tam je až moc politiky a jelikož jsem tuhle dobu nezažila, tak mi to zase až tak moc neříká. Ale pokud tohle člověk bere jako "obyčejný" seriál, tak je to poměrně vyvedené a sledovatelné.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Třetí pokračování Doby ledové už mi přišlo trochu moc ve stylu: První dva filmy měly megaúspěch, uděláme třetí! Zábava byla i teď docela dobrá ale něco bylo trochu přestřelené jako např. když pod normálním světem je svět dinosaurů nebo ten Scratte mi byl trochu nesympatický. Ale něco se mi líbilo. Takže takový normální průměr a 3*.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

O trochu slabší, než jednička ale přesto celkem dobrá zábava. Stále stejně dobré animace a humor mezi Sidem, Manym a Diegem. Celkově poměrně povedený film.