Akademie pana Kaňky (2023)

narativne a dramaturgicky hrozne divnej film, u ktereho se i ma 8leta dcera po hodine a neco zepta "o cem to vlastne je"... vypraveni slo urcite postavit i smysluplneji, protoze v tom divnem motani se vlastne vse ztraci a ten cely svet je pak hur pristupny a spousta veci i emoci vyzniva do ztracena. osobne mi sedla hudebni slozka, ale jinak nic moc

Rodinná aféra (2024)

nezajimava, neplynouci nuda, ktera je stejne beztvara a bezkrevna jako plasticke obliceje Efrona i Kidmanky

Ostrov (2023)

celkem v pohodě a neškodné s pár fajn momenty

Žraloci v Paříži (2024)

vizualne hezky vypadajici hloupost, ktera je ale hloupa tim otravnym nabubrelym zpusobem, ne tim beckovym zabavnym. otravne vazne a pritom opravdu stupidni

Rakeťák (2022)

technicky nadprumer, pribehove prumer, pro deti uplne mimo, nevtahujici, nezabavne, mozna i prilis slozite

Jedeme na teambuilding (2023)

neni to buhvijaka rachanda, natozto pak inteligentni komedie, x veci je trapnych a prehnanych, ale kupodivu se to da celkem v pohode prezit

Podivuhodný příběh Henryho Sugara (2023)

nebavilo. hlavne ty freneticky odsypajici monology byly v podstate unavne a emoce a naladeni v tom frmolu vubec nedostaly prostor, proste to uhani kupredu bez ohledu na divaka. pribeh a pointa hezke, ale ten styl mi vubec nesedl

The Last Voyage of the Demeter (2023)

trochu zklamani, hlavne posledni tretina se divne vlece, hloupost postav je fakt iritujici a snaha o jakousi osudovost vyzniva uporne az smesne. pred tim to celkem atmosferu ma, nevypada to uplne blbe a hlavni tvor pusobi dobre. skoda

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

hodne dobre a do kina naprosto idealni film - pribeh fajn, funguje humor i akce, skvele to odsypa. a hejt na Granta mi prijde prehnany, je uplne v pohode