Love (2011)

Slabý děj, s ještě slabšími výkony herců, jestli sem jim tak dá říkat. Chválím představitele Reného, ten jedinej to zahrál parádně. A celou scénu okolo něho. Jinak velká nuda.

Čínská čtvrť (1974)

Bomby, šupy, pecky = Nicholson, Polanski, scénář!

Amazing Spider-Man (2012)

Remaky mi vůbec nevadí, klidně ať rovnou někdo začne točit Spidyho znovu, rád se na to podívám. Každý si chce přece danej příběh převyprávět po svém. A teď k samotnému filmu. Nemůžu se nevyhnout srovnáním s Raimiho verzí. Garfield mi jako Peter Parker sedí mnohem víc a stejně tak jemu ta role sedla. I Emma se mi líbí víc než Kirsten. Film je poměrně nevyvážený. Dobrou akci střídají nesmysly jako je divně hořící auto, nebo ohnutá branka na fotbal... Akce je víc, je napínavější i komiksovější. Potěší záběry z očí Spidyho. Představovačka trošku zdlouhavá, ale pro mě o 10% lepší. Jedno z nejvtipnějších zahrnutí Stana.

Gauneři (1992)

V podstatě brutální obkecávačka jedný nepovedený loupeže. V pár aspektech lepší než Pulp Fiction. Velmi dobře obsazené, z každýho Quentin ždímá maximum. Klobouk dolů za takový debut!

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Pecka. Super námět. Tvůrci zatím plně využívaji potenciál toho, že se každý den budí jako jiný člověk. Hodnotím po 2 dílech.

Warrior (2011)

Pěkně se na to dívá, především na Hardyho, kterej je skvělej, ale to je asi tak všechno. Od začátku je jasný jak to dopadne. Štěstí toho fyzikáře bych chtěl mít. Patetickej sajrat, kterej je reálnej asi jako to, že budu novým prezidentem ČR. Zdejší hodnocení jde opět mimo mě.

Probudím se včera (2012)

Na nový český filmy moc nekoukám, ale tomuhle jsem dal šanci a byl jsem docela mile překvapen. Docela jsem se bavil. Pár vtípků je povedených. Mádl to táhne nahoru. Škoda těch do očí bijících reklam.

Správci osudu (2011)

Originální, svižná sci-fi romantika s parádním obsazením. O hvězdu méně za konec, který mě absolutně neuspokojil. Všechno se vyřeší lusknutím prstů. Laciné. Hodně laciné.

Časové pásmo bylo změněno