Expresní zásilka (2012)

Abych řekl pravdu, dost jsem se na tohle těšil a jak už to bývá, s tím přichází i zklamání. Sice je to parádně natočený, Shannon i Levitt jsou parádní, ale to je asi všechno. Dost chabá zápletka, absolutně bez jakékoliv gradace. Pořád jen jízda na kole, které chybí nějaký pořádný nápad, například závod mezi Wileem a Mannym je dost protáhlej až nudnej. Ještěže to má jen 90 minut.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Hodně zvláštní. Do půlky poměrně dost zábavné, hlavně efektivní zabíjení upírů. Od půlky se to ale táhne jak sopel. Do kolen mě srazily přehnaný scény jako je honička na stádě koní, nebo záběry na bitevní pole. Prostě působí až moc uměle. Když to porovnám například ze Sněhurkou a lovcem tak jsem se tady bavil mnohem víc.

Love (2011)

Slabý děj, s ještě slabšími výkony herců, jestli sem jim tak dá říkat. Chválím představitele Reného, ten jedinej to zahrál parádně. A celou scénu okolo něho. Jinak velká nuda.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

To vážně? 86%? Akční film, v podstatě s dvěma akčními scénami. Na který se dá dívat jen když vypnete mozek a přijmete fakt, že ti chlapíci jsou prostě mistři. Beru, že z hlavních protagonistů to nikdo nekoupí, ale nesmysl jako je vysvobození těch pracantů v dolech mi nejde do hlavy. Jaj, ona kulka chlapem asi neproletí, že? Sly se schovává proti střelbě za prosklenou polici. Kdyby chlapci pochopili na co je pažba vypadalo by to určitě líp. Ale největší frajer je Billy, kterej zastřelí za jednu sekundu 5 chlapů z odstřelovací pušky. Takovejch nesmyslů je film plnej. Ať se děje co se děje, pořád se snaží hláškovat, škoda, že tak trapně a nuceně. Tak po tom všem už jsem se těšil jenom na Arnolda a na Chucka, jenže West si z nich spíš dělá prdel. Všechno to dvakrát podtrhne fekální scénář. Děj všelijakej žádnej. Takže stopáž mezi první a poslední akční scénou by se dala vypustit a byl by z toho parádní kraťas. Překvapil mě jenom JCV, kterej se s rolí záporáka popral parádně.

Prime (2005)

Dvakrát jsem si během toho schrupl.

P.S. Miluji Tě (2007)

Pro mámu, ségru, přítelkyni je to srdceryvná romantika, ale pro normálního(heterosexuálního) člověka(chlapa) nekonečná a hlavně nudná sračka.

16 bloků (2006)

Zapůsobily na mě jenom dvě věci, jedna z nich je Mos Def. Patří mezi mé oblíbené rappery, takže jsem byl mile překvapen jeho výkonem. A ta druhá věc je hádanka. "Představ si, že ujíždíš před hurikánem. A na autobusový zastávce stojej tři lidi. Jedna stará paní, je nemocná, mohla by umřít. Druhej je tvůj nejlepší kamarád, zachránil ti život. A třetí je dívka tvejch snů. Jenže bacha... V autě máš místo jen pro jednoho. Koho vezmeš?" Pro nejlepší možnou odpověď na to koukněte, ale za nic jinyho to nestojí.

Kafe a cigára (2003)

Nemám moc rád na sebe nenavazující příběhy, ale na doporučení jsem tomu dal šanci. Zaujal mě pouze filmeček kde hrál Murray a GZA&RZA. Zbytek mi nic neříká. WU-TANG!