13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Každý kdo ma rad tvorbu Michaela Baye musi u tohodle filmu napadnout jedna otazka. Proc porad toci tu sracku transformers. Tohle je presne typ filmu kteri jeho fanousci chteji videt.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Horsko sladká pachuť tohodle filmu. Nemyslím si že tento kousek ohrožuje marvelovskou velmoc a budoucnost DC je vrátka. Ale k samotném filmu není vesměs nic co dodat. Henry podal klasický výkon který nijak neoslni a ani neurazí, Gal jako WW mi ve filmu vadila, cameo scéna Aquamana byla komická, ale jakožto milovník Bena Afflecka nejsem z jeho role nijak zvlášť unesen. Jediný Batman navždy zůstane Christian Bale! Ale kdo mi udělal největší radost a taky mě překvapil byl jedinečný Lex Luthor! Teda představil této role a to Jesse Einsenberg. Samotná stopáž filmu byla až moc dlouhá a určitě bych plno scén zrušil. Konec hlášení, dobrou!

Vinyl (2016) (seriál)

Neuvěřitelné! Tohle je přesně to co chybělo v mém hledáčku mezi seriály! Pilot byl fenomenální, ale další díly pokračují ve stejném tempu, které každým dílem dokazuje kvality seriálu s perfektním Bobbym který mě absolutně dostává na kolena svým vykonem!

Deadpool (2016)

Vůbec se nedivim jak velký úspěch a kolik to celkově utrzelo peněz! Tohle byl poradny nářez. Ve filmu bylo vše aby to bavilo diváka, romantika, sex, krev, smích, nadávky, sex.. počkat to jsem už psal sex že? Jsem rád že marvel našel odvahu a udělat takový antihrdinsky film

The Program: Pád legendy (2015)

V dnešní době nemůže existovat dokonalý hrdina který přežije svoji smrt a dosáhne takových úspěchu. Lance měl "koule" na to aby s přiznal. Teda odvahu o koule přišel :)

Steve Jobs (2015)

Tohle byla hodně velká podpasovka. Příliš mnoho kecani, zase se člověk nic nedozvěděl pořádně ze života Steva, třeba jak vznikl ipod, první iphone, co se dělo když onemocne... Takové informace mi chyběli a klidně bych kvůli toho i 30minut déle u filmu vydrzel.

Fargo - Season 1 (2014) (série)

Hodně milé překvapení tento seriál. Určitě se mrknu na druhou sezónu ale pokud je tohle vážně podle skutečného příběhu tak mě pravém mrazí po zádech!

Most špiónů (2015)

Steven je prostě mistr ve vyprávění priběhu!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tohle není film opravdu pro každého, tohle dokáže ocenit opravdu jenom málo kdo.

Room (2015)

Myslel jsem si že tohle bude film pri kterém přítelkyni uspim ale tohle má tak silný a pravdivý dej který nahání až hrůzu a litos lidem kteří si tomhle prošli. Neuveritelny výkon malého Jacka a Joy v tomto snímku! Jedná z mála opravdových lahůdek loňského roku.