Na dvoře je kůň, šéfe (1989) (TV film)

Další z řady filmové ságy Bla bla, šéfe! Tentokrát Patr Nárožný zamíří do bysnysu s koňmi. Do toho ještě záměna koně, diamanty a tenhle propletenec má být komedií. Bohužel však není.

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Není třeba se dlouze rozepisovat. Kdo viděl na život turnaj století, ten nezapomene do konce života, stejně jako na nesmrtelný komentář Roberta Záruby.

Nahá jsi krásná (2009) (pořad)

Pořad, kde se snaží "mužný" Libor Šula udělat z dívek objekty krásné svůdnosti pomocí nastavení stylu, oblékání a líčení je děsná limonáda o tom, jak i z obludy může být kočka. Všem je ale jasné, že to jde jen vnitřně.

Náhlá smrt (1995)

Je smutné, že film s hodnocením jedné hvězdičky je vlastně jeden z nejlepších filmů Jean-Claude Van Damma. Ano je to tak. Do hodnocení jsem také promítl to, že v té době jsem tučňáky měl rád.

Nahoru, dolů (2000)

Ben Affleck a Gwyneth Paltrow se k sobě filmařsky vážně vůbec nehodí. Sice se pod tím podepsal i pitomý scénář, ale i tak se z postav dalo vytáhnout víc, než kolik toho předvedly obě superhvězdy.

Nahota na prodej (1993)

Rok 1993 jako vyšitý. Pamatuju si hlavně z filmu bitky mezi cikánama a skinheadama. To jen dokreslilo zoufalost tohoto snímku, pokud se tomu tak vůbec dá říkat.

Na houby (2011) (pořad)

Arnošt Goldflam vleze opravdu všude. Tahle otravná pitoreskní postavička je neskutečně vlezlá a já vůbec nebudu litovat, až z obrazovek zmizí na dobro. Kdy to ale bude, to netuším.

Náhradníci (2000)

Připomenulo mi to skoro atmosféru něčeho takového jako Lovci jelenů, ani nevím proč, ale prostě ta dělnická sorta lidí, existenční starosti....

Na hraně temnoty (2010)

S velikým zájmem jsem si sehnal DVD a pustil si Na hraně temnoty. Nenechal se ovlivnit hodnocením na ČSFD. Ovšem překvapení se nekonalo. Film není nijak extra dobrý, ba naopak padá pod průměr. Na to, jaké haló kolem toho bylo, tak výsledek absolutně neodpovídá.

Náhrdelník (1992) (seriál)

Seriál, na kterém je jasné, že se natáčel na začátku 90. let v koprodukci s našimi západními sousedy. Hlavní roli si uzmula Libuše Šafránková a působí skutečně jako příjemné osvěžení či nový vánek. Úchvatné jsou zejména kostými a výprava, je vidět, že západní marky udělaly své, nebo už to byly jen marky?