• Thriller

Emily (2022)

Páááána, absolútne s ničím ma to nedokázalo upútať. Dlhé drístanie nejakej mladej cundry, ktorá napísala jednu knihu v dobe, keď to bolo moderné. A my sme utrápení zisťovaním, čo ju k tomu viedlo. To mi poser kozy s takými filmáma a ešte z toho obdobia. 1 z 5

Tuláci (2023) odpad!

Dlhá, nudná a zbytočná čierna chujovina. ODPAD!

Posel špatných zpráv (2021)

Absolútne nezaujímavá a nudná čierna komédia. Nič mi to nedalo. 1 z 5

Král zabijáků (2023) odpad!

Chujovina, čo sa hrala na hlbší význam ale nie, mňa neojebú. ODPAD!

Ateliér smrti (2023)

Tak jednoduchý príbeh zaobalený do takej vaty, neuveritelné. Len za Umu a vtipné dialógy 1 z 5

Válka policajtů (2024)

Ja to asi nebudem zbytočne naťahovať. Pre mňa veľmi dlhé, bez tempa, bez poriadnej akcie, na severský štýl s východniarskými reáliami a najlepší výkon zadelil neherec Rytmus. Buď sa až veľmi interpretovala knižná predloha alebo to Biermann ako svoju prvotinu nezvládol. Snáď nám tento rok aspoň Miki ukáže, jak má vyzerať mafiánsky film. 3 z 5 (Kino Šaľa)

Zaříkávači slonů (2022)

Sloníky sú super. A ako zaznelo, sú ako ľudia, len nehovoria. Ale vedia vyštudovať vysokú školu a riadiť auto, úplne ako ľudia. Bez toho ľudského komparzu by to bola plná paľba. 3 z 5

Stopař se sekerou (2023)

Podľa mňa nič nerieši to, či bol alebo nebol virálom. On to mal v sebe a jebnutý bol od prírody. Skôr je otázka, koľko jeho obetí nenašli. Ale áno, nedávajme priestor retardom a podivínom. 4 z 5

Bombajská mafie: Policie versus podsvětí (2023)

Mám rád tieto netflix dokumenty a tu som cítil, že chýba povestný zvrat. Šokantnosť. Je to pozerateľné, poučné, ale nezasiahlo ma to tak, ako je zvykom. 3 z 5

Skrytý nepřítel (2016)

Neser ITčkárov, pokiaľ sa ti hrabali v sieti v tvojom smart dome, alebo v práci. Nikdy nevieš, kedy im tak strihne, že ti zničia život. Na strane druhej, film dosť priemerný, žiadne nečakané prekvapenie, žiadne hroty alebo ťažké zvraty. Dalo sa to ale zvládnuť, je to príjemne dlhé, fajn obsadenie a nie je to zbytočne prestrelené. Objektívne dve, ale bol tam černý detektívos paťo a bonda som už videl aj vo väčších hovnách. 3 z 5