• Thriller

DogMan (2023)

Veľa vycvičených dogov, dobrý príbeh, žiadne rpg. Jones skvelý. 3 z 5

Dobrý šéf (2021)

Dobrý šéf bol prezentovaný ako super vtipný film so silným príbehom. Príbeh áno ale vtip nie. Bardem skvelý, z námetu sa vymačkalo maximum, len to bolo dlhé a stálo veľa síl, aby som udržal pozornosť. Sklamanie. 3 z 5

Datel Woody jede na tábor (2024)

Nemôžem povedať, žeby som sa nepobavil. Sup bol perfektný a aj Wooody, stále je to ale rodinná podívaná pre menšie deti. 2 z 5

Zlatý transport (2022)

Pekný TV film, ktorý ale po čase prestal baviť. Nehovorím, efekty super, príbeh tiež, lebo kto vie, aké s tým mali peripetie, len je to všetko strašne repetitívne a zdlhavé. 3 z 5

Satan přichází (2006)

Velmi dobre som si pospal pri tomto počine. To ako keď upečiete bábovku, čo robila vaša manka. Vyzerá to podobne, ale chuť neojebete. 2 z 5

Přichází Satan - Procitnutí (1991) (TV film)

Tretí krát prevarená voda, s tou istou zápletkou, tými istými archapostavami, nič nové, nič zaujímavé. 1 z 5

Drahý Davide (2023)

Buzerant, šikmá, divná kolegyňa a šéf, kerý je tiež pekný kokot. Najviac mi bolo ľúto tých mačiek. Ibak píčovina, ktorá nevystraší a ani nič. 1 z 5

Konference ve Wannsee (2022) (TV film)

Príjemný dokument, ktorý ale miestami odbočil od témy. Konečne ale prezentácia všetkých súčastnených a renomovaní historici s ich pohľadom a vysvetlením. Pekná grafika. 3 z 5

Jane (2022)

Tieto prepaté stredoškoláčky. Fajn myšlienka, len to šlo trochu od nikud nikam, keď pochopíte, čo sa deje. 2 z 5

Boží tvorové (2022) odpad!

No toto ti už len bola dlhá a nezáživná píčovina o ustriciach. ODPAD!