• Thriller

Strážkyně času (2022) odpad!

Toto bolo strašné hovno na zelenom pozadí. ODPAD!

Holky na tripu (2023) odpad!

Je fajn vedieť, že aj žltáci sú rasisti. A celkom veľkí. Ale trip štyroch nesympatických ostrokyslých polievok, kde sú najvtipnejšie veci spojené s drogami a sexom, ide dosť mimo mňa. ODPAD!

Akce Dárce (2023) odpad!

Malin čo nemá čo hrať a je len zúfalá štetka, lebo tento skvelý nápad vymyslela jej kamoška - čierna lezba. Vážne? ODPAD!

Řeč ulice 2 (2023) odpad!

Klasická dvojka. Neni o čom, tak zmenme prostredie a podme do Afriky, tej skutočnej. ODPAD!

Řeč ulice (2019) odpad!

Neviem, nejaká čierna píčovina z európskej afriky o troch bratoch, jadrových inžiníroch. ODPAD!

Přetížení (2023)

Brazílske rýchle a zbesile so sponzoringom VW, kde pekne odprezentovali schopnosti novej rady kamiónov pre ich trh. Príbeh prevarená píčovina, emócie žiadne, vtip žiaden, fakt, len za tie preteky a krádeže 1 z 5

Americká spravedlnost (2023)

Po smrti Bonda už Briti evidentne nemajú bielych agentov v teréne. A to je smutné, veľmi smutné. Pozitívum tohto filmu je to, že to má rozumnú minutáž. Inak je to klasická kokotina o teroristoch, agentoch, prestrelkách a boji za spravodlivé náboženstvo či čo. Ako podmaz skvelé, ako seriózna záležitosť možno tak v osemdesiatkách. 1 z 5

Kosatka (2021) odpad!

Keď žijete v jebnutej krajine. Som prekvapený, že im to vôbec dovolili, natočiť takýto film. Pre mňa nezaujímavá zbytočnosť, ktorá ma len rozčuľovala. ODPAD!