• Thriller

Omen 3: Poslední střetnutí (1981)

Najslabší z trilógie. V momente, kedy mohol byť úplne OP a robiť si čo chcel, tak vyliskal len bandu tupých mníchov a pretiahol jednu novinárku. Takto sa epické finále nerobí, do psej matere. Ale Neill skvelý. 2 z 5

Damien (1978)

Taká typická dvojka. Atmosféru jednotky to už nemalo, ale bolo tu viac vrážd, viac akcie, viac zla a Viac Damiána, ktorý  už išiel full devil mod. 3 z 5

Tichý zahradník (2022)

Som čakal klasický revenge film, masaker, krv, hakové kríže a odrezané končatiny. Namiesto toho nudná a dlhá kokotina o kvetoch a hovnách. Jedna len za tetovania 1 z 5

Věž beze stínu (2023) odpad!

Všetci vyzerajú rovnako, volajú sa rovnako a riešia hovná. 20 minút bohato stačí. ODPAD!

Přichází Satan! (1976)

Priviedlo ma k tomu nové spracovanie a vlastne prequel, preto mi to dávalo zmysel. Vidieť to ale samostatne, nvm nvm. Desivosť je asi adekvátna na tú dobu, zahraté je to skvelo. A pokiaľ to vymyslelo lore, na ktorom sa stavia doteraz, tak to klobúk dolu pred scenárom. 3 z 5

Mea Culpa (2024)

Čierna somarina, ale boli tam cecky a rozuzlenie na záver. 1 z 5

Co se skrývá za zdí (2022) odpad!

Arabská píčovina o dvoch ľuďoch, jednom byte a absencii hudby. A svetla. A pre mňa aj zmyslu. ODPAD!

Prokletí nepláčou (2022) odpad!

Tejto arabskej píčovine som venoval 10 minút. Bolo to presne o 10 minút plnej pozornosti viac, ako si zaslúži. Dobre sa však pri tom pozeral hokej. ODPAD!

Vůle (2023)

Toto je fakt len o vôli dopozerať to. Jedna akcia na začiatku a potom sa to už len vlečie a riešia sa ľudské pohnútky. Absolútne ma to nebavilo. Mielants chce byť strašne artový a vystavať príbehy na postavách, točí však len chujoviny a preveľkú nudu. A pritom to malo taký potenciál. 1 z 5

Profesor a šílenec (2019)

Film o slovách so skvelým obsadením a výkonmi. Inak bohapustá, dlhá konverzačka. 2 z 5