• Thriller

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Toto je tiež také hovno. Prvá polka je čistokrvná paródia na všetky kriminálky, postupy a klišé, ake sú. Skvelé situačné dialógy, zamotávanie deja. Druhá polka síce chcela byť tiež v linke srandy, ale tým, že aj chceli niečo vyšetriť, tempovo a vtipovo to upadlo. Pár hlášok by ale mohlo zľudovieť, ako z kameňákov. 1 z 5

Svatební radosti (2019) odpad!

Depresívny a nepríjemný film sám o sebe. Načo do toho montovať ešte všakovaké, sto krát prevarené klišé? ODPAD!

Přežili jsme území nikoho (2014)

Aj bez tých rasistických kecov by to bola presne taká lacná píčovina, jak predchádzajúce dva diely. Nestotožnil som sa s poňatím boja ani jednej strany. 1 z 5

Kde se touláš, Bernadetto (2019) odpad!

Ach, toto čo zas bolo? Blančetka si vyberá role vyšinutých pízd aby si v nich mohla naplno zahrať a ukázať sa, Crudup sekunduje, ale cele je to také, že keď sa pri tom picháte plastovou vidličkou do ucha, robíte si vlastne službu. Desný film. ODPAD!

Feel the Beat (2020) odpad!

Mať predplatený Netflix a vidieť tam toto, za peňáze, nemal by som už predplatený Netflix. ODPAD!

Londýnská pole (2018)

Čo zas toto bolo fakt netuším. Len za Amberku 1 z 5, inak nepozeratelné

Skryté zlo (2018)

Zas ďalší film vhodný k žehleniu alebo vymazaniu. 1 z 5

Až na konce světa (2018)

Boha, zas som sa nechal nalákať na totálnu, nudnú a nezáživnú, žltú kokotinu, ktorá len tak plynie, občas cecky, občas streľba ale vo výsledku to vo mne nič nenechá. 1 z 5

Melanie: Dar života a smrti (2016) odpad!

Zombie apokalypsa po 240krát s premudretou cigánkou v hlavnej úlohe. Ani Gemma to nezachraňuje. ODPAD!

Souboj s rodinou (2019) odpad!

Ja ako chápem že WWE točí filmy a približuje nám tento svet pre retardovaných, ale prečo to niekto rozširuje? ODPAD!