• Thriller

Po čem muži touží 2 (2022)

Popravde ma sklamalo, že premisa je tá istá. Bez vysvetlenia. Na strane druhej, Langmajer to zahral lepšie ako Polívková a to už je čo povedať. Bavilo ma to, hlavne jeho herectvo, dej však pokulhával. Trojku už nechceme. Či? 3 z 5

Bastardi: Reparát (2023) odpad!

Tak ale toto bolo už extrémne hovno aj na Magnuska. Jednotka navždy v našich srdciach, ale toto stretko s odrastenými cigánmi z pôvodnej triedy vo mne nič nevyvolalo. A pritom snaha na spomienkový optimizmus obrovská, len zle podaná. Karlosa s Kajumim som tam fakt nečakal. Aspoň že nám tento film dal Grossovú, tá nech sa objavuje aj naďalej, bitch jedna. Pochovajme túto sériu, alebo reštartujme, ale už pod iným vedením. Žiaľ, ale musím. ODPAD!

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Peniaze ničia charakter, pokiaľ prídu náhle a veľa. Kostýmy fajn, herecky veľmi fajn, rozumná dĺžka a žiadne moderné zbytočnosti. 2 z 5

Po čem muži touží (2018)

Ono to má v konečnom dôsledku silné posolstvo a so skvelými hereckými výkonmi. Dokonca ani vtipy nemuseli byť prízemné. 3 z 5

Nikdy nejsme sami (2016) odpad!

Dohodnime sa, že Vaškove filmy budeme hodnotiť tak, ako si zaslúžia. Napríklad toto je čistá píčovina. Super ODPAD!

Muž se zaječíma ušima (2020) odpad!

Nečakal som zázraky, ale toto extrémne hovno mi zničilo akékoľvek ilúzie o československej dráme. Super ODPAD!

Villa Lucia (2023)

Nečakal som absolútne nič a dostal som veľmi príjemnú komédiu so skvelým obsadením, vtipom, sto krát viac ma to bavilo jak Invalid. Škoda len toho uleteného a samoúčelného záveru. Silné 3 z 5

Il Boemo (2022)

Film, kde sa buď jebe alebo operne spieva. Aspoň, že tam boli cecky, inak by to bolo nepozerateľné a ešte k tomu aj extrémne nudné a dlhé hovno. Utrápená 1 z 5

Metronom (2022)

Zase raz film jak kokot. Aspoň, že tam boli cecky. 1 z 5

Uprostřed ničeho (2023)

Ako, malo to zaujímavé situácie, ktoré donútia diváka sa zamyslieť nad tým, čo asi prežíva. Emočne aj fyzicky. To je ale si tak všetko. Z toho všetkého čo tam mala by McGuyer postavil ponorku na jadrový pohon, ale tak poradila si aj ona. Neviem si predstaviť príležitosť, kedy by som toto niekomu odporučil, ale k žehleniu to bolo fajn. 1 z 5