• Thriller

Pepa (2018)

Smutná tragikomédia o bežnom ľudskom, hlavne veľmi nešťastnom, živote. Kolko takých rodín je. A predsa sa to dá podať aj zaujímavo a nie zbytočne ťažko až nepozerateľne. Na jedno videnie to ale stačí. 3 z 5

Ouija (2014)

Keď vypnete mozog a budete sa len ľakať na jumpescaroch, tak fajn. Inak strata času. 1 z 5

Prezidentka (2022)

Príjemná romanťárna, ktorá ma neiritovala ...v druhej polke. 3 z 5

Šťastně podvedená (2023)

Podľa zaradenia som čakal niečo iné, nie brazílsku verziu 365 dní pokúrovanú s akože gangsterským príbehom. Bolesť fakt toto. Aspoň, že tam boli cecky. 1 z 5

Knižní klub zabijáků (2023)

Ja som celý čas dúfal v porábku na diváka, to jediné mi tam chýbalo. Nesympatická parta, nikoho mi nebolo ľúto, fandil som klaunovi, rozumná minutáž a zopár jumpescarov. Pekná ukážka toho, ako sa z mála dá vykúzliť pomerne dosť, až na tú nedoručenú porábku. Dvojku nechceme, aj keď všetci vieme, že bude. 3 z 5

Sestra II (2023) odpad!

ženy, deti a zberači. Nový smer svetovej kinematografie. Ani len ten príbeh za to nestál a o 100% jumpescaroch ani nehovorím. ODPAD!

Strašidelný dům (2023)

Keby to bolo tak o 120 minút kratšie a nebolo by tam toľko zberačov...2 z 5

Obchodníci s bolestí (2023)

Za mňa dobré. Zrozumiteľný príbeh, dobré obsadenie, skutočná udalosť a žiadne, resp skoro žiadne zložité burzové machinácie. Človek aby bol v dnešnej dobe fakt všetko, lebo nikomu sa nedá veriť. 4 z 5

Bratři (2023)

Ich príbeh ma zaujal hneď na prvé počutie, o to viac som sa tešil na film. Trebalo ale vybudovať atmosféru a to dosť zožralo času a aj trpezlivosti divákov. Následne sa veci riešili skratkovito, čo bolo škoda, hlavne v druhej časti. Zahraté to bolo veľmi dobre, miestami ale handkamera bola viac kontraproduktívna ako zaujímavá. Záver už bol v rýchlom slede udalostí. Nie všetko sa však podarilo zachytiť podľa skutočnosti, avšak v konečnom dôsledku pozerateľné a poučné. Silné 3 z 5 (Kino Mladosť)