Hvězdná brána (1997) (seriál)

Film byl dobrý začátek, chvíli jsem si zvykal na nového Jacka O'Neila a Daniela Jacksona, ale zvykal jsem si rychle. Na můj vkuz byla první série trochu horší, ale to se změnilo rozsáhlým dějem a senzačními mimozemskými rasami, které vyšly podle Egyptského, Severského a Antického božstva. Čím víc bylo dílů, tím víc se mi to líbilo. Ale musel jsem se hlavně smát vtipným hláškám starého McGyvera. 4/5

Griffinovi (1999) (seriál)

Můžu tímhle urazit spousty lidí, ale ty úchvatné gagy jsou místami lepší jak Simpsonovi. Samozřejmě že né všechny ale místy. Je to úžasný seriál.

Alf (1986) (seriál)

Alf byl moje úplné dětství. Na tohle jsem mohl koukat furt a i teď to neztrácí své kouzlo. Tohle je mými slovy "zábavný nenažraný ET".

Neúplná tvář (2006) odpad!

Je mi líto takových lidí. Ale je to hnus.

Akta X (1993) (seriál)

Duchovny a Andersonka mě uchvátili a získali si moji přízeň, se kterou jsem se stal fanouškem x files.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Vážně těžké rozhodnutí plnit seznam vlastních hříchů. Musím říct, že Jason Lee mě překvpil. Jeho herecký výkon se do seriálu skvěle hodí. Ethan Suplee jako retardovaný bratr tomu přidal velkou horu humoru. A Jaime Pressly jako krásná potvora, tomu prostě neodolám.

Honba za lesním mužem (2006)

Ty vole. Takovou ulítlou blbinu jsem už dlouho neviděl, ale byl to fakt úlet. Justin Long to tam zabil. A myslím, že za tohle by zasloužili nějaké ulítlé filmové ocenění.

Halloween (2007)

Podle mě se tenhle Halloween povedl. Michael od hodného neviného dítěte po drsného naštvaného psychopata. Počinulo si to jako dobrý remake.

Mlha (2007)

Již druhý film podle Kinga s Thomasem Janem v hlavní roli stejně jako Dreamcatcher. Ale tohle bylo o dost lepší. Nezklamalo mě nic a u konce jsem i ukápnul slzu.