The Week Of (2018)

Sandler už asi nepřekvapí ničím. Poslední dobrá komedie byla Blended s Drew Barrymore, ale toto to je fakt už moc. Trapné "vtipy" i hlášky, zase nějak šišlá nebo co, prostě furt stejný blbeček, jen čím dál víc horší náměty. Ten konec mě trochu dojal, protože jsem prostě cíťa, tak mi to pozvedlo celkové myšlení o filmu aspoň na dvě hvězdy, ale nebýt toho tak nevím nevím. A to jsem myslela, že Netflix má jen dobré věci, ha ! Chyba!

Osvícení (1980)

No, možná je to tím, že je to tak divně natočené, možná je to tím, že jsem náročný divák, každopádně mě to nijak nenadchlo, ba dokonce jsme z toho zklamaná. Takový kultovní film a taková sračka😀 Nemohla jsem to ani zkouknout celé, asi od necelé poloviny(!) jsem to pretáčela, abych se konečně dostala ke konci, který by to mohl povznést výš, ale ne, nestalo se tak...Utěšuje mě fakt, že jsem tomu neobětovala celých 141 minut svého života.

Srdečně vás vítáme (2017)

Viděla jsem to s dabingem a trošku mi to díky tomu připomíná borata...ne dějem, ale jejich mluvou. Je to taková průměrná srandička, neřekla bych, že je to "must see", ale na odreagování asi dobrý

Coco (2017)

Krásná pohádka. Smrt je vždy citlivé téma a ve spojení s tím, že rodina je základ máte prostě recept na slzavé údolí...nebo možná jen já :D I hodnocení zde na ČSFD, i to, že snímek vyhrál zlatý glóbus a nejspíš vyhraje i Oscara , mluví taky za vše. Takže nepřemýšlet a zkouknout!

Osm hrozných (2015)

Fuuu, Tarantino je prostě unikát. Jako jo, vlastně téměř všechny své filmy dělá na stejný způsob, ale v tom je právě ta krása a překvapení z rozuzlení. Ta krev je fakt mimo mísu, ale to by prostě nebyl Tarantino. Je to další super pecka do vitríny s top filmama! 5* dávám málokterým filmům, to mi musí fakt vyrazit vítr z plachet, což se tady nestalo, takže 4* jsou akorát.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Velice zajímavý seriál s dobře propracovanou myšlenkou i provedením. Z počátku jsem z něj měla takový divný pocit, částečně i tou nestabilní kamerou a ne až tak poutavým dějem, ale s každým dalším dílem se to stupňovalo a nutnost pustit si další díl hned po skončení toho předchozího mě dostala až do famózního finále, které je teda opravdu famózní s velkým F. Údajně šlo o minisérii, takže už nebude pokračování v podobě druhé série, což je velká škoda vzhledem k hereckému obsazení a kvalitě tématu, ale na druhou stranu o čem by to pokračování bylo, když to skončilo takto. Dávám 4*, protože 5* si zaslouží jen poslední dva díly, které to sice nadnesly vysoko, ale musím brát v potaz i ty "nižší" epizody.

Kruhy (2017)

Nevím, jestli už jsem "dospěla", ale tohle byl pro mě spíš takový thriller. Vím, že u Kruhu 1 jsem byla fakt téměř posraná, ale je fakt, že mi bylo asi 12, když jsem se na to dívala :D Každopádně tohle podle mě horor není, takže jako horor bych to hodnotila špatně, ale jako thriller to špatné není, takže dávám 3*.

Máma (2013) (seriál)

Super seriál. Allison a Anna jsou skvělé a klape jim to spolu famózně. Vždy se těším na další díl.