LINKIN

okres Náchod
Lost in the movies

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 10.9.2020  01:12

Čtyři hodiny a ani jeden bobr.

• 14.5.2020  07:24
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

10 dílů, víc nedám.

• 14.5.2020  07:22
    Nejdrsnější věznice světa (TV seriál) (2016)

Conolly je pussynka, s Rowem už to má celkem koule.

• 17.4.2020  08:00
    Řeholnice (TV seriál) (2017)

Ukázkový příklad toho, jak se vám může projekt dramaturgicky rozsypat jako domeček z karet v podstatě po druhém díle. Zhruba od poloviny čiré divácké utrpení, kdy dokument začne naprosto nekoncepčně skákat z místa na místo aniž by věděl co chce. Chybí sjednocující ústřední linie, kterou asi mělo být pátrání dvou seniorek, které ale za celou dobu vůbec na nic nepřijdou a to je na 7 hodin zatracená nuda. Ty drobky které dokument předhazuje, tu chvíli řešíme vraždu, kde máme tucet podezřelých (většinou mrtvých), tu znásilnění, kde máme tucet zneužitých (většinou mrtvých), tu zase zajedem do prohnilých baltimorských struktur nebo tam mrdnem osobní rodinné medailonky zúčastněných, kteří jsou stejně už většinou mrtví. Nekoncepční amatérská nuda, která těží že silného tématu, ale doplácí na otřesné režijní vedení.

• 14.4.2020  07:26

I TY můžeš být google detektiv.

• 9.4.2020  08:16
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Redneck's Parade.

• 6.4.2020  07:46
    Cheerleading (TV seriál) (2020)

Šestihodinová přehlídka převážně černých texaských bukvic nejrůznějšího ražení a vypracovaných prdelek na jinak plochých anorektických puberťačkách, který mě z nějakýho důvodu vůbec nerajcovaly. Asi nejzajímavější je ta sociální bublina, kterou si tahle banda ufňukánků kolem sebe dokáže vystavět uvnitř jedné tělocvičny, aniž by si uvědomovala, že to vlastně nikoho nezajímá. Kdyby dělali gymnastiku, můžou vyhrát třeba olympiádu, takhle teda Daytona, orgasmus, cheers, ende, běž smažit hamburgery vole.

• 5.2.2020  04:10

Moje babička by o Radíkovi řekla, že je dobrohloupý, ale když chceš v tý severočeský džungli někam patřit potřebuješ prostě auto a holku i když auto je Escort a holka je kráva. Tuning, kozy, ohňostroj, repeat. Paleček.

• 23.1.2020  16:55
    1917 (2019)

Jakožto zdejší expert na dementní komentáře, nemám jinou možnost než udělit uživateli Psychor pohlavek.

• 20.1.2020  04:54

Jednou na ČSFD, jsem se konečně dostala k prvnímu bodu. Moje radost byla velká. Potom jsem měla rázem 2 - 3 body a servru CSFD jsem obětovala hodně času.. Potom jsem ho jeden den zapla a měla jsem opět 1bod. Po té velké snaze a času, který jsem tomu věnovala, mi to bylo líto. Přestala jsem sem na čas chodit. A napsala jsem sem myšlenku, že je to zde velmi demotivující se o něco snažit. Někdo si toho všiml a už to nebylo jen moje trápení.... "Život" tady není o bodech.. ale pokud se systém nezmění, tak bez bodů Vaše komentáře uvidí málo kdo.. ZKUSTE SE I VY OZVAT :-) Občas mi někdo napíše, že co si myslím k čemu mi body budou. Jo pravda, je to jen číslo, ale zvláštní je, že tuto zprávu mi píší lidé, kteří už jich na kontě mají aspoň 100. To je zvláštní, že? Body se mají získat tím, že si Vás dá někdo do přátel, ale uvědomujete si ten začarovaný kruh? Když jsem sestavovala svoji top 20, tak jsem tu znala tak 2 lidi a koho si myslíte, že jsem do své 20 dala? No jistě, lidi, kteří se zobrazují na prvních místech a to je ten začarovaný kruh. Není možné, abych se někdy dostala s body třeba jen k 50 bodům. Takže rezignuji. Smiřuji se s tím, že moje komentáře zůstanou utajeny. No a jak je to nyní? Trochu jsem zestárla a snad i zmoudřela a o body mi nejde :) No možná nevěříte, já jsem tomu taky zpočátku nemohla uvěřit, ale je to tak :) I když mám stále zájem poznávat nové lidi, kteří mě o filmu ještě mohou hodně naučit.. takže dveře jsou otevřené. ©SexyAjinka

• 20.1.2020  00:35
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Mohli to přijet natočit k nám na Baník.

• 15.1.2020  00:30
    Maják (2019)

Na tomto místě bych chtěl velice poděkovat uživatelům jako LIVINGDEAD, Psychor nebo Malarkey za to, že dělají z této databáze lepší místo. Amen.

• 15.4.2019  03:06
    Válka ve Vietnamu (TV seriál) (2017)

Komplexní.

• 10.11.2018  07:53
    Climax (2018)

Horor trip jak za mlada. Toč dál pyčo, dělej.

• 12.2.2018  22:53

Byl u toho sex.

• 16.12.2014  18:14

Jeden z těch filmů, na který koukáte v posteli s krásnou slečnou a po půl hodině už vás vůbec nezajímá. Asi to byla sračka.

• 11.9.2014  15:21

Slzopudná kundozmrdovina. (© Zeebonk)

• 28.7.2014  10:40

V tom, že je Maruška kráva.

• 29.5.2014  12:33

Otevřenou lesbickou scénu bych vložil doprostřed každého filmu, bez ohledu na to, o čem pojednává.

• 7.5.2014  20:55

To je tak, když nějakej žalud vezme kameru a jede do Ostravy.

• 18.3.2014  03:34
    Vyměřený čas (2011)

Callovat s 8,4 na riveru, když čekáte na gut shot je taková pyčovina, že jen za to si už tam zasloužil džejtý chcípnout. Nechce se mi ani psát, co všechno mě na tom filmu sralo, protože by mi na to jednak nestačily řádky a druhak by mě to sralo. -105 minut mého vyměřeného času.

• 2.3.2014  22:43

Shachtmanite! :D

• 25.2.2014  10:31

S postupujícími díly čím dál tím evidentněji doleva, ale to mě nepřekvapilo, co taky čekat od starýho lišáka Stonea. Překvapilo mě, že mi to vůbec nevadilo, naopak jsem obdivoval, jak sofistikovaně dokáže Stone selektovat předložené útržky z historie, aby nezainteresované diváctvo mohlo jasně rozlišit, kdo byl ten hodný a kdo zlý. Nejsou to žádné neznámé dějiny USA, nedozvíte se, že Kennedyho zabili mimozemšťani ani že Lewinská je panna. Není to víc než pohled jednoho bývalého vojáka z Vietnamu, co se po návratu začal sjíždět kokainem, aby si na stará kolena uvědomil, že USA je imperiální monstrum a ke spáse se lidstvo dostane jen skrze mír a lásku.

• 8.11.2013  00:17

[spoiler] Je to Firth. [konec spoileru]

• 9.9.2013  21:20

Vtipný je, že dvě hodiny s tou mojou řešíme hovna a další dvě hodiny na to pak čumim ve filmu. Stejně jsou tyhle romantiky všechny na jedno brdo, jaký to bylo, jaký to je a možná bude. Ani nevim proč to píšu, asi proto, že sem tady už dlouho nic nenapsal, tak aby to nevypadalo jako že se mi rozbila klávesnice nebo tak něco. Ve výsledku je to stejně vždycky kissy, kissy, tity, tity, pussyyyyyy.... chrrrr.

• 18.4.2013  14:38

MY a Češi, MY a Cigáni, relační páry a z nich vyplývající pragmatické presupozice, které jsou najmarkatnější právě v zažitých stereotypech vnímání u adolescentů na plovárně. Jsou to ale rodiče a společnost, které tyto stereotypy nejen vytvářejí a formují, ale také podmiňují. Pro zájemce doporučuji kategorizační analýzu na podobné téma http://ulug.ff.cuni.cz/projekty/romove/05_PISEK.pdf

• 18.4.2013  11:42

Cenzura je na hovno.

• 5.3.2013  22:56
    Prostřihy (1993)

Tři bobři, tři hodiny...

• 15.12.2012  23:41

Tenhle film je esencí všeho, co nesnášim na současném Hollywoodu. Ploché charaktery (4%) v šablonovité story o jedné nedospělé kariérní pipině, která si potřebuje nabít čumák, aby si uvědomila ty správné životní hodnoty a tak. Možná kdyby venku zuřil hurikán, vám by vypli proud kromě zásuvky s televizí na které by zůstal jen poslední program s tímhle filmem by se to možná dalo přežít, i když... Já bych ho snad nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. Samozřejmě vás mohou potkat i horší věci než tenhle film, třeba lepra, ale když sem se po první hodině podíval na hodinky, které ukazovali o 30 minut víc než na jeho začátku, uvědomil jsem si, že tady přestává veškerá sranda. Možná kdyby Hahavajová ukázalo aspoň půl bradavky. Největší průser ale vidim v pokřivený logice vnitřních vztahů, kdy má hlavní hrdinka doma (dle mého heterosexuálního názoru) kočičáka jak z Cosmopolitanu, na kterého se v rámci vnitřní soudržnosti narativu musí vysrat, aby si následně zašukala s panem řekněmedokonalým, a když si pak logicky uvědomí, kde má kapr pyču a že pravda a láska vítězí, vrátí se s prosíkem za svym playboyem, kterého právě podvedla, řekne mu "měl si pravdu", on jak poslušný pejsánek vyplázne jazyk a jestli neumřeli, žijí spolu nejspíš dodnes. Nevadí mi genderová vyhraněnost toho filmu, ale všeobecně pozice, do jaký staví chlapy a když si jen pomyslim, že ten film uviděj tisíce mladejch naivních puberťaček, který to budou považovat za dogma, začínám mít docela nasráno z pozice, do který se postupně chlap dostává v postmoderní emancipované společnosti.

• 6.6.2012  03:38
    Můj stan, můj hrad (TV film) (2004)

Charakter pyčo!

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14