40 dnů a 40 nocí (2002)

Vydržim tak 2-3 dny, ale spíš mě zaujalo, že může mít holka orgazmus z květin. Já do bejvalky bušil ostošest a když sme se rozcházeli, řikala, že se neudělala ani jednou.

Kouř (1990)

Má to cenu.

Ben Hur (1959)

Popravdě řečeno, měl sem docela nasráno z tý stopáže, takže sem Bena Hura úspěšně tak půl roku odkládal. A nakonec kromě toho, že Messalu hraje tak pětkrát sympatičtější herec než je Charlton Heston bylo fajne připomenout si dobu, kdy se židé s araby ještě navzájem nevraždili.

Pozemšťan (2007)

Takový Zeitgeist v sofistikovanějším kabátku.

Dogville (2003)

Dogville je v podstatě skoro jako naše Meziměstí. Taky se tu všichni známe, každý je tu svým způsobem svině, navzájem mezi sebou šukáme, pomlouváme se a přesto to tady miluju. Akorát se teda nechováme takhle hnusně k hostům, problémy řešíme výhradně ručně a hlavně mnohem, ale mnohem víc chlastáme. Koneckonců, kdyby ta bába z Dogville pěstovala místo angreštových keřů marihuanu, hodně věcí by se taky nemuselo toliko řešit. Whatever.

Zrození šampióna (2009)

Sice sem u toho brečel, ale to není žádná devíza, protože to já u všeho. Takže se naprosto ztotožňuju s Civalovym komentářem a hvězdičku dávám za definitivní zjištění, že akademie bere drogy.

Avatar (2009)

Ale v polovině sem usnul.

Orphan (2009)

Kam čert nemůže, tam nastrčí rusa.

Taxikář (1976)

Posledních 5 minut? What the fuck? A taky by mě zajímalo, co by na to řikal Michael Moore.