Americký zločin (2007)

A tohle je důvod proč nikdy nedávejte na hlídání děti někomu koho neznáte. FUJ!!! Tohle mě teda totálně sejmulo. Nejotřesnější film za poslední dobu, ne-li vůbec a další velkej důvod proč zvedám ruku pro trest smrti. Gertrude Baniszewski si za tohle všechno odseděla 20 let (!) a ostatní strůjci těhlech odporných nechutností každý po pár letech. Tfuj. Plivu na celej posranej soudní systém USA, kde člověk dostane za bankovní podvod doživotí a za vraždu 10 let. Jakej kopec solidarity a lítosti ve mě vyrost za hodinu a půl, z toho se ještě asi nějakou chvíli nevzpamatuju. Píšu samozřejmě pod nátlakem emocí, ale kdo viděl, nemůže se mi divit. Všechny ty hovada, co se podíleli na těch bestialitách bych poslal minimálně na trest smrti, ale spíš bych jim provedl to, co oni Sylvii, pěkně oko za oko, žádnej Ghándí. Tenhle film z hlavy jen tak nedostanete, to mi věřte.

Anatomie vraždy (1959)

Matty: To soudní dramata bejvaj - ukecaný. A dabing je NA HO VNO.

Antikrist (2009)

Ještě teď mě z toho bolej koule.

A teď něco úplně jiného (1971)

Po třetím shlédnutí jsem tomu humoru asi přišel na kloub a tak musím s hodnocením nahoru.

Ať vejde ten pravý (2008)

Švédi byli vždycky experti na boření žánrových klišé. Tímhle chladným neo-noirem dokázali, že i to Stmívání jde natočit inteligentně.

Auta (2006)

Nádherné! Skvostné! Úchvatné! Okouzlující! Prostě nejlepší film tohohle roku, alespoň pro mě. Už jen kvalita animace je úžasná, chvílema sem nevědělo, jestli koukám na animovaný nebo hraný film. John Lasseter odvedl velmi dobrou práci a má můj hluboký obdiv. Film, na který se jen tak nezapomene, film který stejnou měrou osloví jak dospělé, tak děti. Vsadim boty, že u každého dítěte tento film musí vykouzlit úsměv na tváři a navíc (jak napsala KevSpa) je to pro ně morální ponaučení. Řekl bych taková bajka v delším vydání. Každému tento film doporučuju, bez ohledu na jeho věk a jestli letos Auta nezískají oskara, tak budu nejspíš navždy pochybovat o rozumném úsudku lidí, kteří je udělují... P.S. Viděl sem bez dabingu, takže ten nemůžu posoudit.

Avatar (2009)

Ale v polovině sem usnul.