Práskač (2013)

Kráčející skála dokráčela do spokojeného života s druhou rodinou a nebýt blbé zápletky, tak by si podnikařil spokojeně do konce života...

Po zániku Země (2013)

Ten kluk mi byl nesympatický, film průměrný, efekty uspokojivé, děj předvídatelný. za týden si z toho nic pamatovat nebudu.

Podfukáři (2013)

Hezké, blejskavé a musel jsem i přemejšlet, to se od současných kinematografických počinů dosti liší.

Světová válka Z (2013)

Jsem se dobře bavil. Žena se bála a já byl za ochránce...Kdyby ti zombici neběhali tak rychle, tak jsem si to užil ještě líp.

Hostitel (2013)

Diane Kruger se opět projevila. Až ji příště uvidím v titulcích...pouštím si ordinaci v rů.......

Hašišbába (2012)

Po filmu NEDOTKNUTELNÍ hledám těžko něco, co mě nakopne. I přesto, že film je pohodový, na mě působilo něco divného. Divák se zasměje a zapomene. Můj názor.

Na konci světa (1975)

Tam, kde se to točilo, se jmenuje Přebuz - Krušné hory, mě bylo dvanáct, ten grošák, to byl Jurášek z filmu o popelce a na podzim to tam dnes vypadá pořád stejně. Akorát s tím rozdílem, že už tam máme hospodu. Jo a to auto pro vojáky jim tam zapadlo sněhem a odvezli ho až na jaře, kdy to dotáčeli. Rád vzpomínám.

Lesní duch (2013)

Čekal jsem víc. Totálně bez myšlenky.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Začátek hustej - byloto nechutný, jako úvodní scéna z filmu "zacraňte vojína....", to jsem měl taky husí kůži. I děj se dal předpovědět, ale ouha, ono to šlo trošku jinudy. Pro mne: SUPER.