Vyšehrad: Fylm (2022)

Hodně jsem váhal jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, ale musel jsem dát 4. Ano není to už takovéto wow jako u první série, i tak se prostě člověk musí smát od začátku do konce. Jasný, vtípky stejného ražení jako dříve, dějová linka jednoduchá, i tak je to prostě výjimečný počin a v dnešní extrémně korektní době jen houšť podobných věcí!

Top Gun: Maverick (2022)

Hodně jsem váhal zdali 4 nebo 5 hvězdiček, ale dávám 5, protože tohle natočit muselo dát hroznou práci. Navíc Cruise to zase hezky potahal, přidala se lehká dávka humoru a romantiky. I přítelkyně si to užila a celkově prostě trefa do černého.

Spiderhead (2022)

Mám rád podobné sci-fi a proto jedna hvězda navíc. Z tvorby Netflixu poslední dobou skoro to lepší...

Machr na 30 dnů (2020)

Překvapivě vtipná komedie. Rozhodně doporučuji, pokud hledáte nenáročné vtipné odreagování.

Predátor: Kořist (2022)

Byl kolem tohoto filmu velký hype, mnoho diváků ho přirovnávalo původnímu Predátorovi, ale ani náhodou. Jednička byla kultovní a Prey je jiný typ filmu. Je tedy vynikající, zase drobné nové nápady a celkově super film. Ale na jedničku to nemá.

Přání Ježíškovi (2021)

Česká klasika posledních let. A byl to nenároční lepší průměr.

Párty Hárd (2019)

Ve svém žánru prostě masakr :). Pokud se mám pobavit tak mi tento druh humoru nevadí. Prostě hodně zajímavé překvapení tento film :).

Morbius (2022)

Hodnotí se to špatně, protože se jedná znovu o perfektní vizuální podívanou. Ovšem v dnešní době toto nestačí, ba naopak, celý film se schovává za hezké pozlátko. Každopádně mě film utahal podivnou nudou a sterilitou. Škoda...

Iveta (2022) (seriál)

Ivety život neznám, nejsem ani její velký fanoušek, ale tento seriál se mi docela i líbil, protože mi odvyprávěl kus jejího dětství. Za mě fajn série.