Konečná (2013)

Dobrá kombinace žánru, člověk se nenudí. Herecké obsazení taky dobrý ale přiznávám ,že nejvíc hvězdiček dostava film kvůli světlici co roztrhá záporáka na kusy a za stařenku co vystřelí padouchovi mozek :D

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Film podle mého gusta. Samá akce zajímavej děj a zajímavýý ukončení dobré herecke obsazení. Tenhle film má tak málo mínus a tak moc plus . Palec nahoru

Babovřesky (2013)

Když jsem viděl poprvé ukazky docela jsem se těšil. Ale po shlédnutí filmu sem zjistil ,že ty nejlepší hlášky a scénky byly vlastně obsaženy v ukázkách a zbytek byl chabí odpad. Lidé do kina chodili na tento film jako stádo a taky jako stádo se smáli rádoby vtipům ale spíš to byli sprostá slova a fráze které se občas vymkli kontrole a nepasovali do sceny. Já osobně sem se zasmál za film asi 2krát / protože jak už sem řekl nejvtipnější hlášky už sem viděl v ukázkách/ Když se tak zamýšlím děj filmu byl o ničem. Ja sem se docela dost nudil a to se vždy docela rád podívám na Troškovy filmy. Ale tohle byl vážně sestřel. Asi bych dal 2 hvězdy kdyby byl režiserem někdo jiný ale Troška je režiser vetšího formátu který má na víc. A tohle nezachránili už ani herci / priznávám že vetšina mých oblibených herců/ Proto jen jedna hvězda. Uprímě děsím se druhého dílu. Takovou tragedii která je v kinech nazivána jako HIT sem už dlooooho neviděl. A co mě dorazilo asi nejvíc ,že se nejednalo asi ani tak o film jako o velkou reklamu. Pořad tam žrali medovník div se s toho ........ najednou prijede dobré pneu.cz skoro všude jezdí Citroen , poslouchaji halo Impulsovi čtou Metro, prostě Troška se hodně snížil a lepší už to nebude.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Ani si nevzpominám kdy sem naposledy nedal ani jednu hvězdu ale tohle je výsměch komixovému žánru. Tady je absolutně všechno špatně . od děje přes herce , triky atd. Hrozna nuda . ve filmu mě štvou i takový maličkosti jako jsou triky a nebo oblečení jezdce. Ja nemám prostě co dodat . Nema cenu na to koukat .

Twilight sága: Zatmění (2010)

Mírné polepčení ale jen díky zavěrečné bitvě a přiznejme si , že ani ta nebyla nic extra

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Mam rád filmy o upírech proto jedna hvězda ale tohle nestojí ani za řeč. To se nedá ani říct že je to romantika. Je to prostě brak.

Sněhurka a lovec (2012)

Ja sem se u toho hodne dobře pobavil , Vubec sem neměl dojem že koukam na pohadku a přitom si zachovala všechny její rysy. Určitě stojí za shlednutí. Od tohoto snímku sem si nic nesliboval a možná proto předčil moje očekávaní.

Tisíc slov (2012)

Je to asi věc názoru ,ale mě se film celkem libil spíš bych hodnotil 3 hvězdy ale libil sem hlubší podtext filmu nad kterým by se člověk měl zamyslet. Nemusím už film po druhe vidět ale musím řicz že sem se nenudil a Eddie má pořad neco do sebe a tohle je mírny vzestup.

Jump street 21 (2012)

Od začátku film není špatnej dá se na to koukat. Vtipnej i když dost vulgarní, ale konec filmu vážně silně vyvrcholil a dodal porádnou štávu, Přiznávám , že mi odhalení J.Deppa vyrazilo dech.Prostě pecka filmík plnej akce a humoru.

Temný rytíř povstal (2012)

Závěrčnej díl trilogie opravdu není tak dobrý , ale není se čemu divit Nolan se pekně vyřádil s Jokerem a podle mě nebylo skoro možné překonat dvojku. Abych pravdu přiznal hodnotil bych film mezi 3 a 4 hvězdami. Na to že film trva necelé 3 hodiny ( a pravda nejsou plně nabité akcí) tak sem se nenudil. Plný počet hvězdiček si ale zasloužil díky propadájícímu se fotbalovemu hřišti, vybuchajicímu Gothamu, Bat letadlu ( i kdýž mě zarazilo a hlavně mrzelo , že se nepouživali batvěcičky z obleku) a hlavně nečekánemu zavěru. Přiznávám že závěr mě opravdu překvapil ( dějem ,ale bohužel né akcí). Nečekané zvraty byli uchvatné a dobře se snimy zacelil celý příběh. I když bych uvítal vícel bojových akčních scén. Ke konci mě natchl způsob ukončení , že by film nemusel končit happyendem ( jako u dvojky) ,ale zmylil jsem se a po sléze příšel štatný konec. Vím ,že musí být težké točit přiběh podle komixu ,zvášte Batmana. Ale myslím si že Nolan zvládl bravůrně spojit charakter komixoveho Batmana s realitou. Proto si myslím , že za celou trilogii má zasloužený obdiv.