Agent bez minulosti (2002)

Lepšieho hlavného predstaviteľa si Bourne ani nemohol vybrať. Bravo! (( 84% ))

Ryba jménem Wanda (1988)

Stredné tri. Čakal som teda od toho podstatne viac, na to že sa pri tom traja ľudia uchechtali k smrti je to teda podla mňa dosť málo vtipná komédia. Také nemastné neslané ... žiadna bohvieaká sláva. (( 70% ))

Luxo junior (1986)

Je to prvé z dielne PIXARu a teda poviem vám... nikto sa za to vôbec nemusí hanbiť. takéto krátke filmy sú čarovné a často krát povedia viac než dvojhodinový celovečerák. Toto je strašne krásny filmček, a už konečne chápem, prečo má pixar v logu lampičku. (( 100% ))

Vlak života (1998)

Tak originálny námet zapracovaný do tak originálnej spoločnosti, navyše s nádhernou FRANCÚZŠTINOU a dokonalou réžiou. Perfektný film. (( 90% ))

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Tento film je desivý práve svojou réžiou a spracovaním, nie ani tak dejom. Neoslavuje násilie, len ukazuje jeho pravú tvár a jeho dopad na ľudstvo. Ten je teda - aspoň podľa mňa - dosť nereálny a minimálne prikrášlený, no to spracovanie - tie galóny umelej krvi, ten famózny začiatok na pobreží, tie krvavé vlny a tá trasľavá kamera... úplne dokonalá réžia, za ktorú má Steven Oscara naozaj právom. Nemám čo vytknúť, ak len tú americkú vlajku a trochu nevyužité pasáže. Inak je tento film kultový, dokonalý, strhujúci a na zamyslenie. Palec hore! (( 97% ))

Titanic II (2010)

Myslím, že je celkom scestné hodnotiť. Ja som to v podstate ani nepozeral, ale už len upútavka v telke mi stačila. Už len to ako lacne to je spravené hovorí za všetko! Vôbec ma neprekvapuje že JOJka má krízu. Veď keď púšťa takéto hovadiny v SOBOTU VEČER (t.j. hlavný vysielací čas) tak nič iné ani nemôže čakať. Ľudia sú blbí ale že by až tak aby toto pozerali... tomu normálne nechcem uveriť.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Povedzte mi jeden dôvod prečo nie. Rodine, ktorá nemôže za to kde žije nezištne zbúrajú (:-D) dom a postavia nový, luxusný, a dobre vybavený. Podla mňa z toho sála úprimnosť, takže nechápem prečo to nízke hodnotenie... Ale viem: ŽIARLIVOSŤ!!! (( 97% ))

Láska nebeská (2003)

Love Actually Stalo sa mi to, čo už dlho nie. Po druhom hodnotení mením názor... k horšiemu. Film je v podstate úplne jednoduchý a nemyslíms i že niečím originálny. Len je to romantická haluzina s kopou hercov a herečiek, pri ktorých si hovoríte: "do čerta.. kde len táto/ten hral/hrala?" Takže taký lepší priemer. (( 77% ))

Rebelka (2012)

Nepovedal by som, že toto je zrovna to najlepšie čo Pixar mohol zo seba vydať, malo to svoje nedostatky, no absolútna bračka... to teda nie. Netypická hrdinka, netypická zápletka (trochu nejasná pre najmladšie publikum) a trochu netypické spracovanie. V konečnom dôsledku ale žiadny prúser. Ako veľké plus hodnotím krásne animácie prírody a malého modrého svetielka. ;-) (( 75% ))