Den, kdy se zastavila Země (2008)

Jediná jedna vec, ktorá na celom filme stála bola akurát tak krásna Jennifer Connelly. Tam to začalo a aj skončilo. Dej bol fakt, a tom som bol zhovievavý, fakt úbohý a plochý, nijak extra výnimočný, prosto "dvojhviezdičkový". Neviem, čo ešte povedať, koniec bol podľa mňa neúplný, mohli to ešte trochu dotiahnuť a tie dialógy?! NO coment! Hodnotenie: 45%

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Hrozná škoda. Kroniky Narnie patria k mojim najobľúbenejším knihám a mrzí ma, že s filmom nevedia urobiť to isté čo s knihou. Najviac ma bolia asi tie lacné efekty... Hodnotenie: /50%/

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

"You'll find something buried under it I want you to have."Posledných 10 minút tuho rozmýšľam čo by som k tomuto filmu ešte mohol dodať. Najprv sa mi to zdalo ako hrozné klišé, už vôbec pozerať tento film, tobôž si ho pridať medzi obľúbené. Teraz však vidím, že tento film si právom zasluhuje svoje postavenie v rebríčkoch ČSFD - bez debaty. Pri záverečných titulkoch vo mne film zanechal naozaj príjemné pocity. Naozaj rozmýšľam, čo ešte by som azda mohol k tomuto filmu dodať iba ak, že ten koniec, ako diváka nechávajú v napätí a neistote bolo... originálne. Neviem ani, či skôr ďakovať Stephenovi Kingovi alebo Frankovi Darabontovi. Je to jednoducho geniálny snímok a jeden z najlepších, čo som videl. Odporúčam ho každému jednému divákovi, ako náročnému, tak aj nenáročnému.Tento film je jednoducho bezkonkurenčne úžasný a právom si zasluhuje svoje postavenie tam kde je! (( 100% ))

Navždy spolu (2012)

Som fakt príjemne prekvapený, normálne bývajú takéto filmy preplnené sentimentom a klišé, no tu to tak nebolo. Rachel McAdams je fakt skvelá herečka a uvažujem, že si ju pridám aj medzi svoje obľúbené. Ideálny film pre všetky romantické duše! Hodnotenie: /75%/

Modré z neba (2008) (pořad)

Úplne zle. Najprv som túto reláciu odvrhoval, zvlášť po prvých príbehoch, ale potom som jednoducho zmenil názor. táto relácia ľudom mení životy a pomáha im nezištne, bez akýchkoľvek sebeckých nárokov, takisto Vilo Rozboril... naozaj to nevyzerá že by to robil pre peniaze alebo pre slávu. fakt, jedna z mála tak veľmi vydarených relácii za poslednú dobu na takej komerčnej televízii ako je Markíza.

Kmotr (1972)

Čaro tohto filmu momentálne nedokážem doceniť. Je to brilantne natočený príbeh o mafiánskej rodine no stále... tomu nemôžem prísť na 100%-nú chuť. Naozaj sa skláňam pred Coppolom a dúfam, že keď si to možno za 5 rokov pozriem znova, tak mi dá ničo nové, niečo, čo som teraz v takom mladom veku prehliadol a možno (takmer určite) tú piatu hviezdičku potom doplním. ((77%))

Chlupatá odplata (2010)

Typická nízkorozpočtová komédia. Všade plno zvierat, ktoré sa vyvršujú na Brendanovi Fraserovi a to je akože veľká sranda. Neuveriteľne veľmi neznášam na konci filmov keď je celá "rodinka" akože pohromade a tancujú tam nejaký otrasný tanček, takže už musím vypínať televízor. Nemám rád tento druh vtipov, aké sú vo filmoch tohoto kalibru. Konštatujem: Nič-moc.